Petrui Gražuliui - 225 eurų bauda už chuliganišką vairavimą, metams atimtos teisės (5)

Sekmadienį Klaipėdos apskrities policijos pareigūnams automagistralėje A1 sustabdžius automobilį paaiškėjo, kad prie jo vairo sėdėjo parlamentaras Petras Gražulis. Pats Seimo narys aiškina užsinorėjęs į tualetą, tačiau panašu, kad jo argumentai pareigūnų nepalenkė – P.Gražuliui skirta 225 eurų bauda ir metams atimta teisė vairuoti. Politikas tokį sprendimą žada ginčyti.

Klaipėdos apskrities policijos atstovė Andromeda Grauslienė 15min informavo, kad policijos pareigūnai P.Gražulio vairuojamą automobilį sustabdė kelyje Klaipėda–Vilnius, ties Rietavo savivaldybe.

„Policijos pareigūnai, jie patruliuoja kelyje A1. O jeigu susidaro kažkoks kamštis, tai jie juda irgi su srautu (...) kolegos minėjo, kad jis pravažiavo tiesiai pro juos, vadinasi, akivaizdžiai pareigūnų akyse buvo įvykdytas pažeidimas“, – pasakojo A.Grauslienė.

Parlamentarui pareigūnai surašė administracinio nusižengimo protokolą dėl chuliganiško vairavimo, jam skirta 225 eurų bauda ir 12 mėnesių laikotarpiui atimta teisė vairuoti transporto priemones.

Tiesa, nuobauda dar neįsigaliojo, nes rugsėjo mėnesį Rietavo policijos komisariate vyks šios administracinės bylos nagrinėjimas, kuriame Seimo narys galės ginčyti jam skirtą bausmę.

Nors su 15min P.Gražulis kalbėti atsisakė ir teigė, kad tai yra „jo asmeninės problemos, o ne Lietuvos problemos“, portalui delfi.lt jis pateikė savo versiją.

„Kai važiavau iš Palangos, buvo labai didelis kamštis. Važiavau jame apie pusę valandos ir labai užsinorėjau į tualetą. Kai išvažiavau į pirmą juostą, pamačiau tvora. Galvojau, kad bus kokia aikštelė ar varteliai, bet policija sustabdė“, – teigė jis.

Parlamentaras tvirtino nuobaudą ketinantis ginčyti ir teisme.

 

Raktažodžiai
Mažu žmogui tikrai reikėjo.
Adomas, 2021-08-18 12:15
Mažu žmogui tikrai reikėjo.
Adomas, 2021-08-18 12:15
Kas tokiam išvis teises davė psichiniui
Gražulis , 2021-08-17 19:13
Sidebar placeholder