Policija: po „Rammstein“ koncerto gautas merginos pranešimas apie bandymą apsvaiginti ir išprievartauti, bet tyrimas nepradėtas

(2)

Socialiniuose tinkluose išplitus merginos pasakojimui apie esą bandymus ją apsvaiginti ir išprievartauti po vokiečių muzikos grupės „Rammstein“ koncerto surengtame uždarame vakarėlyje, Lietuvos policija patvirtina, kad tokio pobūdžio pranešimas buvo gautas, tačiau ikiteisminis tyrimas dėl įvykio pradėtas nebuvo.

Kaip skelbė portalas „Delfi“, po praėjusią savaitę Vilniuje įvykusio grupės „Rammstein“ koncerto socialiniuose tinkluose paplito į Lietuvą iš Airijos į koncertą atvykusios Shelby Lynn paviešinta istorija apie galimai patirtą prievartą po koncerto vykusiame uždarame vakarėlyje.

Mergina rašė, kad ją ir dar būrelį atrinktų merginų vakarėlyje pavaišino gėrimu, po kurio esą ji taip apsvaigo, kad neprisiminė dalies vakarėlio, o kitą dieną ant savo kūno rado ne vieną mėlynę.

S. Lynn teigė prisiminusi, kad neva „Rammstein“ grupės lyderis Tillas Lindemannas galėjo norėti su ja lytiškai santykiauti, tačiau ji su tokiais pasiūlymais nesutiko.

Kaip Eltai teigė Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis, gegužės 23 dieną, tai yra kitą dieną po „Rammstein“ koncerto, apie 13 val. 36 min. buvo gautas pranešimas policijoje apie merginą, kuri pranešė, jog esą galėjų būti apsvaiginta ir ją bandyta išprievartauti.

„Buvo gautas pranešimas, kad viešbučio gyventoja teigia, kad vakarykščio „Rammstein“ koncerto metu kažkas į gėrimus jai įmaišė narkotinių medžiagų, bandė išprievartauti. Informacija perduota medikams ir policijai“, – sakė R. Matonis.

Anot jo, policijos pareigūnams atvykus, viešbutyje jau buvo medikai, kurie apžiūrėjo merginą, suteikė jai medicininę pagalbą vietoje. Kaip teigė R. Matonis, mergina nurodė įvykio aplinkybes, tačiau pretenzijų niekam esą neturėjo.

„Ji pretenzijų niekam neturi, pareiškimas negautas. (...) Informacija perduota į Vilniaus m. 3 policijos komisariatą informacijos patikslinimui. Nukentėjusi mergina bendradarbiauja su pareigūnais tikslinant įvykio aplinkybes“, – tvirtino policijos atstovas.

Mergina šiuo metu, pasak R. Matonio, yra išskridusi atgal į užsienio šalį.

R. Matonis pažymėjo, kad negavus merginos pareiškimo, oficialiai ikiteisminis tyrimas nebuvo pradėtas.

Portalas „Delfi“ skelbia, kad tiek „Rammstein“ koncertą organizavusios įmonės „Liv Nation Lietuva“ atstovai, tiek ir patys „Rammstein“ neigia mestus kaltinimus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder