Sukčiai vis įžūlesni: siekdami išvilioti duomenis praneša apie melagingą įsiskolinimą

(1)

Lietuvoje pastebimas ženkliai išaugęs elektroninių nusikaltimų ir bandymų sukčiauti skaičius.

Pastaruoju metu, sukčiai šalies gyventojams siunčia trumpąsias SMS žinutes, kuriose pranešama apie įsiskolinimą už suteiktas vandens tiekimo paslaugas. Tokio pobūdžio pranešimų šią savaitę sulaukė ir kai kurie AB „Klaipėdos vanduo“ bei kitų vandentvarkos įmonių klientai.

AB „Klaipėdos vanduo“ klientas informavo apie netaisyklinga lietuvių kalba parašytą jį pasiekusią SMS žinutę su tekstu:  “[Vandens imone] Jusu saskaita uz vandeni vis dar yra isiskolinta, kad isvengtumte baudu. Prasome sumoketi nedelsiant per 24 (nuoroda į kenkėjišką tinklapį)”.

Informuojame, kad įmonė AB „Klaipėdos vanduo“ savo klientams tokio pobūdžio informacijos nesiuntė. Gyventojus raginame į šiuos pranešimus nereaguoti ir neatidaryti įtartinų interneto nuorodų, o paspaudus nuorodą, nedelsiant pasikeisti savo vartotojo prisijungimo duomenis.

Kilus klausimų, susisiekti su bendrovės Klientų aptarnavimo skyriaus specialistais kontaktais:  el. paštu: [email protected] ir tel. (8 46) 220 220 taip pat socialiniame tinkle Facebook.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder