Uostamiesčio senjorus skriaudžia įžūlios „medikės“

(3)

Klaipėdos policijos kriminalistai ieško dviejų moterų, kurios akiplėšiškai įsiprašo į garbingo amžiaus klaipėdiečių namus ir juos apvagia. Pensininkų pasitikėjimą nusikaltėlės įgauna apsimesdamos medicinos įstaigų darbuotojomis, o bet kokį budrumą užmigdo kalbomis apie priklausančias išmokas.

Praėjusią savaitę Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl svetimo turto vagysčių. Abu padaryti nusikaltimai yra kone identiški, tad beveik neabejojama, jog juos įvykdė tie patys asmenys.

Savaitgalį į policiją kreipėsi nuo nusikaltėlių nukentėjusi pensininkų pora. Klaipėdiečiai tai padarė tik kitą dieną po nusikaltimo.

Pasak 90-mečio vyro, praėjusį penktadienį, apie vidurdienį, į jo namus Sausio 15-osios gatvėje atėjo dvi nepažįstamos moterys. Prisistatė poliklinikos darbuotojomis ir nurodė, jog senjorui ir jo žmonai atnešė išmokas - po 25 eurus.

Moterims išėjus, klaipėdietis namuose pasigedo 800 eurų.

Lygiai tokios pačios sumos ir lygiai tokiomis pačiomis aplinkybėmis kovo 23 dieną neteko šiais metais 95-ąjį gimtadienį švęsianti klaipėdietė.

Senjorės teigimu, dvi nepažįstamos moterys į jos namų duris tądien pasibeldė apie 13 val. Prisistatė esančios iš medicinos organizacijos ir buvo įleistos į buto vidų.

Nepažįstamosios šeimininkę informavo, kad jai atnešė 50 eurų išmoką. Joms išėjus, klaipėdietė pasigedo namuose laikytų grynųjų pinigų.

Pensininkę 50 eurų išmoka pradžiuginusios „medikės“ pasakė, kad turi tik 100 eurų kupiūrą ir paprašė pinigus iškeisti. Ant šio jauko garbingo amžiaus moteris ir užkibo.

Viešnios nužiūrėjo, kur šeimininkė laiko grynuosius pinigus ir, kol viena jų tvarkė „išmokos“ formalumus, kita, sulaukusi patogaus momento, pinigus nugvelbė.

Įtariama, kad lygiai taip pat nukentėjo ir pinigų netekusi senjorų pora.

Klaipėdos miesto policijos komisariate pareigūnai ieško įtariamųjų. Neatmetama galimybė, kad nuo šių ilgapirščių galėjo nukentėti ir daugiau pagyvenusių uostamiesčio gyventojų.

Teisėsaugininkai primena, jog jokios įstaigos, ir tuo labiau medicininės, nežinia už ką priklausančių išmokų, kurių niekas net neprašė, į namus nenešioja.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder