Viktoras Usovas įtariamas nepilnamečių tvirkinimu

Vaikų tvirkinimu kaltinamam klaipėdiečiui Viktorui Usovui vengiant posėdžių paskirta medicininė ekspertizė (3)

Į teismo posėdžius dėl ligos daugiau kaip metus neatvykstant vaikų tvirkinimu kaltinamam klaipėdiečiui Viktorui Usovui pirmadienį Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmai nusprendė skirti medicininę ekspertizę.

„Kaltinamajam nutartimi buvo paskirta teismo medicinos ekspertizė, tai yra, buvo pavestas pagrindinis klausimas, ar dėl kaltinamajam diagnozuotų ligų jis gali dalyvauti teismo posėdžiuose“, – BNS antradienį sakė teismo atstovė Monika Vismantė. 

Anot jos, teismą pasiekusi asmens medicininė dokumentacija persiųsta Valstybinės teismo medicinos tarnybos skyriui. Jos ekspertai turėtų įvertinti, ar liga gali trukdyti lankyti teismo posėdžius. 

M. Vismantės teigimu, teismo nutartis skirti ekspertizę netrukdo tęsti bylos nagrinėjimą. Artimiausias posėdis numatytas pirmadienį. Kol kas prašymai atidėti posėdį nebuvo gauti. 

Šioje byloje ištyrus visą turimą medžiagą liko kaltinamojo apklausa.

V. Usovas kaltinamas lytinės aistros tenkinimu su jaunesniais negu 16 metų asmenimis ir nepilnamečiais už atlygį, tvirkinimu, grasinimu nužudyti, vaiko įtraukimu į girtavimą ir nugirdymu.

Teismas šios bylos nagrinėjimo ėmėsi 2019 metų rugpjūtį. Pažymas teismui, kad negali dalyvauti posėdžiuose dėl ligos V. Usovas teikė daugiau kaip metus – nuo 2021 metų birželio iki pernai gruodžio, kai buvo suplanuotas pastarasis posėdis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder