Verslininkė Reda Bžeskienė pakliuvo į sukčių rankas: išviliojo nemenką sumą pinigų

Verslininkei Redai Bžeskienei (41 m.) savaitgalis baigėsi nemaloniu incidentu. Žinoma moteris pakliuvo į sukčių pinkles. Valstybine mokesčių inspekcija (toliau – VMI) prisidengę ilgapirščiai iš jos išviliojo beveik tūkstantį eurų.

„SOS! BŪKITE BUDRŪS, SUKČIAI VAKAR MANE JAU NUSKAUSMINO -977 eur. Dalinuosi sms tekstu, jokiais būdais nespauskite nuorodų. VMI nesiuntinėja žinučių“, – „Facebook“ rašė ji.

Naujienų portalui lrytas.lt susisiekus su Reda, ji pasakojo, jog supratusi, kad pateko į sukčių pinkles iš karto kreipėsi į banką ir į policiją.

„Užblokavau interneto banką, parašiau pareiškimą policijai, bet kad lėšos atsiras – vargu, nes jų jau nebėra“, – apmaudo neslėpė ji.

Žinoma moteris pasakojo, jog dabar vyksta tyrimas, tačiau atgauti pavogtų pinigų ji nebesitiki.

Pasakodama savo istorija Reda nori atkreipti dėmesį į panašias žinutes gaunanačius asmenis ir paraginti jomis nepasitikėti.

„Labai nemalonus reikalas tiek finansiškai, tiek morališkai. Atrodo jau tiek kartų girdėtos istorijos ir va – vis vien pasimoviau.

Labai noriu žmones perspėti ir palinkėti budrumo ir atsargumo. Neatidarinėkite žinutėse jokių nuorodų. Kaip sako – 9 kartus pamatuok, o 10 – kirpk“, – nepasitikėti jokiomis gaunamomis žinutėmis ragino ji.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder