PATIKO. Per praėjusią savaitę girto salantiškio vairuotas „Opel Astra“ du kartus atsidūrė policijos saugomų transporto priemonių stovėjimo aikštelėje.  „Facebook“ grupės „Reidas TV“ nuotr.

Žemaitiškas užsispyrimas

Atgavęs po sukeltos avarijos, iš kurios vietos paspruko ir netrukus rastas sunkiai apgirtęs, policijos laikinai priglaustą automobilį, pusamžis salantiškis juo džiaugėsi neilgai. Netrukus pareigūnai jį prie mamai oficialiai priklausančios mašinos vairo nutvėrė neblaivų.

Automobilį iš policijos saugomų transporto priemonių stovėjimo aikštelės savaitgalį atsiėmęs Salantų gyventojas mažiausiai tikėjo, kad su pareigūnais išsiskyrė neilgam. Vėl su jais susitikęs, vairuotos mašinos per praėjusią savaitę neteko antrą kartą.

Praėjusį penktadienį, likus 20 minučių iki vidurnakčio, Kretingos rajone patruliavę policininkai Kūlupėnų kaime sustabdė „Opel Astra“. Jį vairavo 51 metų vyras.

Nors ir tikino, kad alkoholio tikrai negėrė, vairuotojui nustatytas baudžiamąją atsakomybę užtraukiantis vidutinis girtumo laipsnis.

Į alkotesterį įpūtė 1,55 alkoholio promilės.

„Opel Astra“ užtrauktas ant evakuatoriaus ir nugabentas į policijos saugomų transporto priemonių stovėjimo aikštelę. Tą pačią, iš kurios salantiškis mašiną tądien ir pasiėmė.

Vyro mamai oficialiai priklausantis automobilis minėtoje aikštelėje atsidūrė ir gegužės 23 d. vakarą. Jį vairuodamas salantiškis Salantuose padarė avariją. Nepasirinkęs saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklus.

Į eismo įvykio vietą atvykę policininkai avarijos kaltininko neberado - jis pasišalino. Prasidėjusi bėglio paieška truko apie valandą. „Opel Astra“ ir jo vairuotojas rastas tuose pačiuose Salantuose.

Žemaitis buvo labai apsvaigęs nuo alkoholio. Vyrui nustatytas sunkus girtumo laipsnis - į alkotesterį įpūtė 3,02 alkoholio promilės.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder