Žiemos egzaminą išlaikė ne visi vairuotojai (1)

Pirmadienį Vakarų Lietuvos keliuose dar pasitaikė slidžių ruožų, tačiau eismo sąlygų nė iš tolo nebuvo galima lyginti su praėjusio penktadienio. Tądien vairuotojai jautėsi lyg su pačiūžomis ant ledo.

Pirmadienį ratuoti pajūrio gyventojai į darbus vyko jau kur kas saugiau nei paskutinę praėjusios darbo savaitės dieną.

Automobilių kelių direkcija įspėjo, kad ryte dėl plikledžio ar lijundros slidžių ruožų pasitaikė tik Kretingos ir Plungės rajonų keliuose. O įdienojus keliai Vakarų ir Šiaurės Vakarų Lietuvoje buvo tik šlapi.

Praėjusį penktadienį ne tik pajūrio keliai priminė tikras ledo čiuožyklas. Dėl gausaus sniego, šlapdribos ir stipraus vėjo sudėtingos važiavimo sąlygos buvo visoje šalyje.

Kad šį egzaminą išlaikė ne visi, liudija Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenys.

Sausio 21-23 d. užregistruoti 173 eismo įvykiai. Daugiausia avarijų įvyko penktadienį - 96, šeštadienį ir sekmadienį - atitinkamai 37 ir 40.

Dvylikoje penktadienį įvykusių avarijų sužeista 19 žmonių (vienas nepilnametis).

Vakarų Lietuvoje taip pat neišvengta ne tik „metalinių“, bet ir eismo įvykių, kurių metu sužaloti žmonės.

Popietę, siaučiant pūgai, tiesiame kelio Plungė-Vėžaičiai ruože (Plungės r.) į priešpriešinio eismo juostą įvažiavęs „Mini One“ susidūrė su 62 metų vyro vairuojamu „VW Sharan“.

Nukentėjo pastarojo automobilio 60 metų keleivė ir vairuotojas. Medikų pagalbos prireikė ir pirmosios mašinos 21 metų vairuotojai.

Vakare, taip pat siaučiant pūgai, tiesioje kelio Kretinga-Rūdaičiai-Žibininkai (Kretingos r.) nuokalnėje susidūrė priešpriešinio eismo juostomis važiavę „Peugeot 308“ ir „Audi A4“, vairuojama 21 metų vaikino.

Medikų pagalbos prireikė nukentėjusiai 42 metų „Peugeot“ vairuotojai. Moteris pristatyta į ligoninę.

Tądien Kretingalėje ugniagesiai iš griovio traukė ant stataus šlaito pavojingai pakibusį greitosios medicininės pagalbos „Fiat Dukato“.

Medikai vežė sunkiasvorį ligonį. Ši avarija baigėsi laimingai.

Nuo metų pradžios (iki sausio 24 d.) Lietuvoje įvykusiose avarijose sužeisti 192 asmenys.

Sidebar placeholder