Danės krantinės turėklai: žingsnis iki nelaimės
Danės krantinės turėklai: žingsnis iki nelaimės

Dar ne taip seniai Klaipėdoje buvo baigti Danės krantinių rekonstrukcijos darbai. Deja, jie vyko ne visur - ten, kur remontininkai taip ir nepasirodė, krantinių būklė blogėja ne dienomis, o valandomis.

Pavyzdžiui, taip ir nerekonstruotoje krantinėje ties Danės skveru, priešais "Meridianą", yra iškilęs realus pavojus žmonėms - turėklų būklė čia tokia, kad atsirėmus į juos galima stačia galva įkristi į vandenį.

Prie Biržos tilto esantys metaliniai turėklai vargiai atlieka savo funkciją. Viena jų sekcija ? visiškai nestabili: tiek apatinė, tiek viršutinė turėklo dalys nėra niekur pritvirtintos. Silpnai pajudinus konstrukciją, ši pradeda svyruoti į abi puses.

Šalia esančios kitos sekcijos būklė taip pat prasta. Nors ši taip stipriai nejuda, viršuje akivaizdžiai matomos sutrūkusios sijos, turėklas kliba.

Danės krantinė ? klaipėdiečių ir miesto svečių pamėgta vieta. Šalia jos neretai fotografuojasi vestuvininkai, vaikščioja jaunos šeimos, vyksta miesto šventės.

Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio departamento direktorius Liudvikas Dūda stebėjosi pamatęs "Vakarų ekspreso" atsiųstas turėklų nuotraukas: "Man pačiam buvo labai netikėta, kad tos sijos šitaip nutrūkusios."

L. Dūda svarstė, kas galėjo turėti įtakos tokiai būklei: "Gal taip nutiko dėl žiemos, nors šiemet ji ir nebuvo stipri..."

Ūkio departamento direktorius dėkojo už pranešimą. Anot jo, Miesto tvarkymo skyrius apie tai jau informuotas ir turėklai bus nedelsiant suremontuoti.

Sidebar placeholder