Dėl krantinių dar pagalvos
Dėl krantinių dar pagalvos

Miestui siūlomos perimti krantinės Danės upėje ir uosto akvatorijoje gali tapti našta, nes dalies jų būklė yra bloga, o remontui miestas pinigų gali neturėti.

Ketvirtadienį miesto Tarybos posėdyje politikai turėjo spręsti dėl krantinių ir jų infrastruktūros perėmimo, tačiau klausimas buvo išbrauktas Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus Gintaro Neniškio prašymu.

Šiuo metu rengiamas teritorijos tarp Danės upės, Naujosios Uosto g., Naujojo Sodo gatvės tęsinio ir Kuršių marių detalusis planas, kuriame ant Uosto direkcijai priklausančio turto ir žemės planuojami įvairūs sprendiniai.

Uosto direkcijos teigimu, įgyvendinus minėto detaliojo plano sprendinius, uostas dalyje krantinių negalės vykdyti ūkinės veiklos, todėl ir siūloma jas perimti miestui.

Svarstoma, kad Savivaldybė galėtų krantines naudoti turizmo plėtrai, sudaryti sąlygas patekti prie vandens, atverti viešas erdves ir t. t.

Pasak Turto skyriaus vedėjo Edvardo Simokaičio, abejonių kilo dėl penkių krantinių, kurių būklė yra bloga.

„Mes vizualiai įvertinome krantines ir pateikėme pasiūlymą šiek tiek koreguoti sprendimo projektą ir dar nespręsti dėl 54, 55, 56, 57, 58 krantinių, nes jų būklė prasta, siūlome tartis su Uosto direkcija dėl jų sutvarkymo. Likusios krantinės yra sutvarkytos ir tinkamos naudoti“, - teigė E. Simokaitis.

Likusioms krantinėms papildomų investicijų šiuo metu nereikia, nes jos yra sutvarkytos.

G. Neniškio teigimu, kadangi iškilo krantinių priežiūros ir remonto klausimas, bus bandoma tartis su Uosto direkcija, kad dalis krantinių būtų sutvarkyta.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder