Gyventojams - nemokama automobilių aikštelė
Gyventojams - nemokama automobilių aikštelė

Šalia tvarkomos uostamiesčio Pempininkų aikštės bus atnaujinta ir viešam naudojimui jau atiduota automobilių stovėjimo aikštelė.

Savivaldybei priklausanti automobilių stovėjimo aikštelė Pempininkų gyvenamojo rajono centre buvo išnuomota verslininkams. Automobiliai čia buvo saugomi už atitinkamą mokestį, tačiau verslas, pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos Turto skyriaus vedėjo Edvardo Simokaičio, nepateisino nuomininkų lūkesčių ir jie paprašė iki 2018-ųjų sudarytą sutartį nutraukti pirma laiko.

E. Simokaičio teigimu, mieste yra dar viena automobilių stovėjimo aikštelė, priklausanti Savivaldybei, tačiau dalis jos išnuomota. Tai - aikštelė prie "Sodros" pastato, Vingio ir Smiltelės gatvių sankryžoje.

"Šios aikštelės dalis yra skirta viešam naudojimui, o dalis išnuomota. Poreikio keisti šias sąlygas šioje vietoje kol kas nėra", - sakė E. Simokaitis.

"Pempininkų rajone esančios automobilių stovėjimo aikštelės nuomos sutartis nutraukta abiejų šalių sutarimu. Šiuo metu rengiamos konkurso sąlygos šios aikštelės remontui, - informavo Klaipėdos mero pavaduotojas Artūras Šulcas. - Tikimės, kad suspėsime dar šiais metais šią aikštelę sutvarkyti. Tvarkoma ir Pempininkų aikštė, tad šio ir aplinkinių kvartalų gyventojai galės džiaugtis atnaujinta viešąja erdve bei galimybe lengviau pasistatyti automobilį netoli namų."

Sutvarkytoje aikštelėje vietos automobiliams bus pažymėtos. Skaičiuojama, jog jų bus apie pusšimtį. Aikštelės remontui numatyta skirti apie 65 tūkst. Eur.

Sidebar placeholder