Kartu su skaitytojais ieškome įkvepiančių istorijų
Kartu su skaitytojais ieškome įkvepiančių istorijų

"Vakarų ekspreso" redakcija prisideda prie kilnios "Palangos tilto" redakcijos akcijos: kartu su skaitytojais ieškoti inspiruojančių, viltį teikiančių istorijų apie drąsius ir išradingus karantino laikotarpiu Vakarų Lietuvos gyventojus.

Žinoma, koronavirusą mes įveiksime, nors jis laikinai sutrikdė ne tik Palangos, Klaipėdos, Lietuvos, bet ir viso pasaulio ritmą.

Didžiausias Vakarų Lietuvos portalas www.VE.lt seka vienintelio Palangos laikraščio "Palangos tiltas" pavydžiu ir ragina kartu su skaitytojais ieškoti viltį teikiančių drąsių palangiškių ir klaipėdiečių istorijų.

Gal yra savanorių, pasirengusių padėti į neviltį kritusiems? Gal jūsų šeimos narys, bičiulis ar kaimynas kelia nuotaiką "anti-koronavirusine" daina, šokiu, pokštu?

Gal jūsų pažįstamas verslininkas pradėjo teikti įdomias, inovatyvias paslaugas, tokiu būdu palengvindamas aplinkinių būtį?

"Vakarų ekspreso" redakcija ieško tokių istorijų. Laukiame pasiūlymų telefonu: + 370 611 25050, arba rašykite el. paštu [email protected]  Taip pat galite siųsti žinutę  „Facebook“.

Palangiškiai, jeigu turite įkvepiančių istorijų, skambinkite "Palangos tilto" redaktoriui Linui Jegelevičiui (tel. 8 620 53440), rašykite el. paštu [email protected] ar siųskite žinutę Facebook/Palangostiltas Laukiame!

Sidebar placeholder