Švenčia 99-erių metų veiklos Klaipėdos krašte sukaktį
Švenčia 99-erių metų veiklos Klaipėdos krašte sukaktį

Spalio 1 d., pirmadienį, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, švenčiantys 99– erių metų veiklos Klaipėdos krašte sukaktį, savo narius ir svečius pakvies į didžiausią metų renginį - 99-erių Rūmų gimtadienio „Sėkmės formulė: 99 +1“ iškilmes.

Tradiciškai renginio oficialiojoje dalyje bus teikiami svarbiausi Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimai: „Padėkos ženklai“ ir „Darbo žvaigždės“.

Šiemet pristatoma bei tęsiama nauja tradicija – bus apdovanojami daugiausia vakaro dalyvių balsų surinkę kandidatai šioms nominacijoms: „Veržlus startas“, „Už verslo plėtrą“, „Klaipėdos verslas didžiuojasi“. Ši šventė – ne tik istorinė atminties, pagarbos verslui ir rūmų bendrystei ženklas, bet ir kartu paraiška - drąsiai imtis naujų iššūkių.

Į renginį pakviesti centrinės valdžios atstovai, savivaldybių merai, kolegos iš užsienio, socialiniai partneriai bei rūmų bičiuliai. Koncertinėje programoje skambės “Subtilu-Z” grupė - ne tik talentingi atlikėjai, bet ir muzikos stilių „medžiotojai“ su puikiu muzikos repertuaru, o vakaro dekoracijos skirtos amatų temai, kurią įgyvendinti padeda UAB „Lino kalvė“ ir jos įkūrėjas, kalvis Linas Leščiauskas.

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai - nevyriausybinė, nepolitinė, nešakinė, ne pelno siekianti didžiausia Vakarų Lietuvoje verslo savivaldos organizacija, veikianti pagal atskirą 1995 m. priimtą Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą bei vienijanti daugiau kaip 230 narių, tarp kurių - didžiausios regiono įmonės bei vidutinio ir smulkaus verslo atstovai. Klaipėdos rūmų tikslas - atstovauti Vakarų Lietuvos regiono verslo interesams bei siekti verslo plėtros juose.

Sidebar placeholder