Viešasis transportas važiuos trumpiau, neparduos popierinių bilietų
Viešasis transportas važiuos trumpiau, neparduos popierinių bilietų

Nuo antradienio, kovo 17 dienos, Klaipėdos mieste viešasis transportas darbą baigs 21 valandą.

Siekiant apriboti kontaktus, nuo antradienio popierinių bilietų autobusų vairuotojai nebepardavinės.

VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ klientų aptarnavimo centras interesantų nebepriima, jo darbas keliasi į elektroninę erdvę.

Pirkti terminuotus ir kartinius bilietus, pasipildyti bilieto sąskaitą, mokėti už parkavimo abonementus ir leidimus, teikti prašymus ir paklausimus prašytume nuotoliniu būdu, žemiau nurodytomis prieigomis ir kontaktais.

Bendrąją informaciją ir konsultacijas keleiviams, kurie iki šiol neturėjo bilietų pildymo internetu patirties, suteiksime nemokamu telefonu 8 800 12344; Skirsime tam tiek savo žmogiškųjų išteklių, kiek reikės.

Atsiskaityti už momentinį automobilių stovėjimą prašome ne grynaisiais, o naudojantis mobiliosiomis programėlėmis arba bekontate banko kortele.

Nusižengėliams, kuriems buvo suplanuoti protokolų surašymo ar bylų nagrinejimo posėdžiai, posėdžių laikas atidedamas 1 mėnesiui nuo procesiniuose dokumentuose nurodytos datos.

Keleivio elgsenos taisyklės autobuso salone iš esmės tokios pačios kaip ir parduotuvėje ar vaistinėje: visais atvejais privalu laikytis ir atstumo vienas nuo kito, ir čiaudėjimo/kosėjimo etiketo. Esant vietos – atsisėskite. Bet kuriuo atveju, nuo pirmadienio salonuose bus kur kas erdviau: miesto gyvenimui perėjus į naują, mažesnio gyentojų judumo reikalaujantį režimą, dieną reisų nemažiname. Planuojame, kad keleivių šiame etape sumažės dvigubai, taigi tiek pat vienam jų padaugės erdvės.

Esame pasaulio viešojo transporto bendruomenės dalis. Stebime ir analizuojame kolegų praktiką dorojantis su pandemija ir geriausius jų sprendimus taikome nedelsdami.

Sidebar placeholder