Nelegaliuose "draguose" - avarija su krauju
Nelegaliuose "draguose" - avarija su krauju

Kurį laiką Klaipėdos policija nebekėlė nelegalių lenktynių – "dragų“ – problemos, tačiau šeštadienio naktį vėl priminė apie save.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Perkėlos gatvėje uostamiesčio jaunimas surengė nelegalias "dragų“ lenktynes. Apie pusę pirmos nakties ten įvyko avarija – dideliu greičiu skriejęs šilutiškio vairuojamas BMW rėžėsi į apsisukti bandžiusį "Audi“ modelį.

Avarijoje nukentėjo pats BMW vairuotojas - jam sumušta galva, "Audi“ valdęs vaikinas liko sveikas.

Kol vyko avarijos likvidavimo darbai, Perkėlos gatvėje buvo priversti sustoti iš uosto išvažinėję vilkikai su kroviniais.

Pastaruoju metu nebebuvo girdėti policijos skundų, jog Klaipėdoje siautėja "drageriai“, tačiau nelegalių lenktynių judėjimas niekur nedingo. Įdomiausia tai, kad lenktynės vyksta ten, kur jos vykdavo anksčiau ir iš kur pareigūnai stengdavosi "dragų“ dalyvius išvaikyti.

Beje, kovoti su šiais įžūliais naktiniais kelių chuliganais būtų visai nesudėtinga. Tam tereikia paprasto dalyko – automobilių stovėjimą Perkėlos gatvėje draudžiančių ženklų. Tada pareigūnai turėtų paprastą pagrindą bausti kiekvieną, kuris sustoja šalikelėje.

Tiesa, avarijoms sukelti nereikia nė "dragų“. Prieš 12 valandą nakties prie BIG prekybos centro avarija įvyko dėl vairuotojos nedėmesingumo.

Automobiliu "Mazda“ važiavusi mergina pagalvojo, jog Taikos prospektas sankryžoje su Smiltelės gatve yra pagrindinis kelias, ir nepraleido ja važiavusio "Volkswagen Passat“, kurį taip pat vairavo mergina.

Pastaroji, beje, nėščia, ir nukentėjo. Ji sumušta galva buvo išvežta į ligoninę, tačiau po apžiūros paleista gydytis namo.

"Balticum“ TV laida "Reidas“ – pirmadieniais 20.15 val.

Sidebar placeholder