Pasieniečiai netyčia tapo girto vairuotojo kelionės į pakelės krūmus liudininkais
Pasieniečiai netyčia tapo girto vairuotojo kelionės į pakelės krūmus liudininkais

Pasieniečių akivaizdoje neblaivus automobilio "Volkswagen Golf" vairuotojas nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešingą kelio juostą ir nulėkė į pakelės krūmus. Atskubėjusių ir jį sulaikiusių uniformuotų pasieniečių jis nustebęs vis klausinėjo, kas jie tokie.

Šis įvykis fiksuotas penktadienį, apie 23 val. netoli Vilniuje esančio Botanikos sodo Kairėnų rajone, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Čia po tarnybinės užduoties vyko Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pasieniečiai. Maždaug už 300 metrų prieš juos apie 50 - 60 kilometrų per valandą greičiu važiavo automobilis "Volkswagen Golf". Staiga mašina išvažiavo į priešingą eismo juostą ir dar kiek ja pariedėjusi nulėkė į pakelės krūmus. Laimė, tuo metu kita juosta važiuojančių mašinų nebuvo.

Kai pasieniečiai sustojo įvykio vietoje, "Volkswagen Golf" vairuotojas buvo nesėkmingai bebandąs išvažiuoti iš pakelės. VSAT pareigūnai vyrą sulaikė ir iškvietė policiją. Vairuotojas atrodė smarkiai apsvaigęs nuo alkoholio ir niekaip nesuprato, iš kur atsirado jį tamsoje apstoję uniformuoti ir ginkluoti pasieniečiai. Sunkiai versdamas liežuvį ir žvelgdamas nieko nesuprantančiomis akimis, jis VSAT pareigūnų vis klausinėjo, kas jie tokie.

Atvykę policininkai pasieniečių perduotam vairuotojui nustatė 1,45 promilės girtumą. Įvykį tiria policijos pareigūnai.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder