Apdovanoti lesyklų kūrėjai

Apdovanoti lesyklų kūrėjai

Sausio 12 dieną J. Lankučio viešosios bibliotekos skaitykloje rinkosi paukščių mylėtojai, kuriems dėkota už dalyvavimą gražiausių lesyklų konkurse.

Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerės Rūtos Cirtautaitės iniciatyva suorganizuotas konkursas sulaukė apie 100 dalyvių, kurie kūrė lesyklas, dalijosi jų nuotraukomis ir lesino paukščius. Vicemerė Rūta Cirtautaitė akcentavo, kad šio konkurso esmė – pilietiškumo ugdymas: „Norėtume, kad žmonės išmoktų ne tik imti, bet ir duoti. Tai ypač svarbu kalbant apie vaikus. Šis konkursas bendram darbui subūrė mokyklų, darželių bendruomenes, kartu kurti paskatino šeimas, senelius su anūkais, tėvelius su dukromis ar sūnumis ir panašiai. Bendras darbas, turint gražų tikslą – padėti Lietuvoje žiemojantiems paukšteliams – puikus būdas glaudinti tarpusavio ryšius bei ugdyti pilietiškumą, aukojant savo laiką geriems darbams.“

Lesyklų kūrėjus taip pat sveikino Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė, Komunalinio ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vedėja Rasa Bakatienė, vyriausioji specialistė, ekologė Kristina Stulpinienė, bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Diana Ciparienė, Pajūrio regioninio parko direkcijos vyriausiasis ekologas Erlandas Paplauskis. Renginį vedė Tarybos narė Regina Kernagienė. 

 

Renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, simbolinėmis dovanėlėmis, Pajūrio regioninio parko direkcijos vyriausiasis ekologas Erlandas Paplauskis išsamiau papasakojo apie tai, kaip reikėtų lesinti paukščius, atsakė į gyventojų klausimus. Po sveikinimų visi buvo pakviesti pažiūrėti nuotaikingą filmuką apie paukščius.

Apdovanoti buvo visi dalyviai, tačiau buvo išskirti 3 lesyklėlių kūrėjai, kurių lesyklos buvo išskirtinės. Specialios padėkos skirtos:

  • 1. Jūratei Straukienei už kūrybinius sprendimus, kuriant originalias rankų darbo lesyklėles;
  • 2. Tadui Surpliui už išskirtinio dizaino lesyklėlių kūrimą, meilę gamtai ir paukščiams;
  • 3. Audriui ir Jelenai Makaveckams už originalią, įsiliejančią į kraštovaizdį, nendrinę lesyklą smulkiesiems paukščiams.

   Apdovanotojų sąrašą ir daugiau informacijos galite rasti www.klaipedos-r.lt.

   Raktažodžiai

   Rašyti komentarą

   Plain text

   • HTML žymės neleidžiamos.
   • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
   • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
   Sidebar placeholder