Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas "Queen" legendą perkels ant ledo

Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas "Queen" legendą perkels ant ledo

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko, besirengiantys penkioliktajam savo ledo šou „Liepsnojantis ledas“ gimtadieniui, šį gruodį žiūrovus nustebins netikėta gyvos muzikos ir šokių ant ledo sinteze. Pirmą kartą Lietuvoje ant ledo bus perkelta grupės „Queen“ legenda. Įspūdingą šou „Queen simfonija ant ledo“ kurs pasaulinio garso čiuožėjai, simfoninis orkestras „Vilniaus Sinfonietta“ ir puikiai pažįstami dainininkai Povilas Meškėla, Jeronimas Milius, Erica Jennings, Rafailas Karpis ir Paulius Bagdonavičius. Įspūdingo šou ant ledo premjera vyks gruodžio 13 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, vėliau jis bus rodomas Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Garsiausios Lietuvos čiuožėjų poros teigimu, tai bus didžiausias šou per 15-ą „Liepsnojančių ledo“ sezonų. Povilas Vanagas neslepia – šiam užmojui reikėjo pribręsti: „Mintį apie ledo šou, kuriame be čiuožėjų dalyvautų dainininkai ir orkestras brandinome septynerius–aštuonerius metus. Šveicarijoje su Margarita dalydavome ledo šou, kuriame dainas gyvai atlieka muzikos pasaulio žvaigždės – mums tai paliko didelį įspūdį. Visgi Lietuvoje iki to reikėjo užaugti – apjungti čiuožimo ir scenos žvaigždes bei orkestrą yra nemenkas iššūkis.“

Prieš penkiolika metų užsimoję sukurti tai, ko Lietuvoje iki tol nebuvo – ledo šou, kuriame būtų galima išvysti pasaulinio garso čiuožimo žvaigždes, Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko pripažįsta – „Liepsnojantis ledas“ suteikė jiems galimybę atrasti dar vieną sėkmingą profesiją.

„Anksčiau buvome čiuožėjais. Kurdami ledo šou tapome prodiuseriais. Jei reiktų vienu sakiniu apibūdinti tuos praėjusius 14-ą šou sezonų geriausiai tiktų žodis „šventė“: mums, žiūrovams ir dalyviams,“ – sako Margarita Drobiazko. „Mūsų su Povilu dažnai klausia, kas šįkart bus kitaip, tačiau žmonės jau keturiolika metų į šou ateina todėl, kad nori išvysti tai, ką jau matė ir mėgsta – ledą, pačiūžas ir čiuožimo žvaigždes. O mes visada paslaptyje pasiliekame kokią nors staigmeną žiūrovams,“ – pasakoja čiuožėja.

Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko įkurtas „Liepsnojantis ledas“ – vienas ilgiausiai be pertraukos rengiamų pramoginių ledo šou projektų Europoje. Per keturiolika metų jame dalyvavo virš 250 čiuožėjų iš įvairių pasaulio šalių: Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Rusijos, Kinijos, Čekijos, Prancūzijos, Belgijos, Italijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos. Tarp jų – ne vienas olimpinis, pasaulio ir Europos čempionas.

Grandiozinį šou „Queen simfonija ant ledo“ kauniečiai galės išvysti „Žalgirio“ arenoje – gruodžio 13 d., vilniečiai – „Siemens“ arenoje gruodžio 14 d., klaipėdiečiai – „Švyturio“ arenoje gruodžio 15 d., šiauliečiai – Šiaulių arenoje gruodžio 16 d., panevėžiečiai – „Cido“ arenoje gruodžio 17 d. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje žiūrovai išvys Povilą Meškėlą, Jeronimą Milių ir Ericą Jennings, Šiauliuose ir Panevėžyje greta Ericos pasirodys Rafailas Karpis ir Paulius Bagdonavičius. Bilietus į „Queen simfoniją ant ledo“ Kaune ir Klaipėdoje platina BILIETAI, Vilniuje ir Panevėžyje – TIKETA, Šiauliuose – TICKETMARKET.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder