A.Kubilius ir diržas - neatskiriami dalykai
A.Kubilius ir diržas - neatskiriami dalykai

„Andrius Kubilius taip glaudžiai siejasi su diržų veržimu, kad minėti šį sąskambį jau darosi banalu. O visgi tenka, ir nieko čia nepadarysi, nes pats politikas prašyte prašosi. Europarlamentaras skelbia, kad ateinančiais metais diržų veržimas bus neišvengiamas ir jau turbūt yra numatęs, kas atliks šį veiksmą", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Savo mėgstamiausią veiksmą - diržų veržimą - ponas Kubilius prisiminė Vyriausybei patvirtinus kitų metų biudžetą. „Skausmingų pagirių biudžetas" - taip jį pavadino konservatorių veteranas.

Atseit dabar visi „baliavos", o kitais metais ateis finansinės pagirios. Tada tai jau veršimės diržus, oi, kaip veršimės. Aišku, Lietuvos gyventojai savo noru to nedarys, kas gi norėtų save veržti? Turi atsirasti aukščiausios klasės diržų veržėjas aukščiausio lygio pareigose.

Pats ponas Kubilius jau netinka, nes yra ne premjeras, o europarlamentaras ir jaukiai sėdi Briuselyje. Tai gal nieko blogo neatsitiks, gal neatsiras, kas tinkamai suveržtų diržus?

Deja, turbūt atsiras, nes ponas Kubilius Lietuvoje paliko gabiausią savo mokinę, kurią dabar ir bandoma pasodinti į valdžią.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder