A.Kubilius sulygins A.Lukašenką su žeme
A.Kubilius sulygins A.Lukašenką su žeme

Europarlamentaras Andrius Kubilius Europos Sąjungą palygino su volu. Ji atseit lėtai išsijudina, bet paskui vis tiek ką nors pervažiuoja. Ką gi dabar reikia pervažiuoti? Europarlamentaras įsitikinęs, kad pirmiausiai reikia sulyginti su žeme Baltarusijos prezidentą Aliaksandrą Lukašenką, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Ponui Kubiliui nelabai patinka tai, kad klausimai Europos Parlamente svarstomi keletą mėnesių, o sprendimų kaip nėra, taip nėra. Kurgi taip skuba ponas Kubilius? Gal nekantrauja pagerinti Lietuvos ir visos ES žmonių gyvenimą?

Ne, ne tai jam kelia nerimą. Europarlamentaras nerimauja, kad neskubama griežtinti sankcijų Lukašenkos režimui. Visgi galutine sėkme jis neabejoja. „ES lėtai pradeda judėti, bet kai jau pradeda, tada pervažiuoja volu.

Tikėkimės, kad tas volas padės apginti demokratiją Baltarusijoje", - sako ponas Kubilius. Primename jam, kad volas politikoje siejamas anaiptol ne su demokratija. Volas arba buldozeris minimi tada, kai stipriajai pusei į demokratiją nusispjaut ir jis bando bet kokiomis priemonėmis pervažiuoti silpnesnę pusę.

Jeigu ponas Kubilius svajoja kaimyną, nors ir diktatorių, pervažiuoti volu, vargu, ar jo mąstymas labai skiriasi nuo to diktatoriaus.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder