Bulvaras: Mėlynajam proveržiui žalioji banga

Bulvaras: Mėlynajam proveržiui žalioji banga

Klaipėdoje ir už jos ribų daugelis jau girdėjo apie Mėlynąjį proveržį. Jis vyksta jau 2,5 metų, tačiau nemažai miestiečių jo dar nemato arba nežino kur jo ieškoti. Miesto valdžia sako, kad daroma labai daug, tačiau trūksta tik informacijos apie tai. Peršama mintis, kad su mėlynuoju proveržiu viskas yra gerai, tačiau nedirba viešieji ryšiai. Todėl pranešama apie planus leisti dar miesto pinigų ir sukurti atskirą informacinę platformą mėlynojo proveržio reklamai. Taip pat didinamas finansavimas mėlynąjį proveržį turinčiai inicijuoti "Klaipėda ID".

Tačiau "Vakarų ekspresas" mano, kad neverta taškyti miesto pinigų naujoms viešinimo platformoms ir siūlo savo paslaugas nemokamai. Dešimtys tūkstančių mūsų socialinių tinklų profilio draugų, laikraščio ir portalo www.ve.lt skaitytojų, mūsų žurnalistų komanda kasdien laukia gerųjų žinių apie mėlynąjį proveržį.

Tačiau, kol tų gerųjų mėlynų žinių trūksta, rašome apie Minijos gatvės sankryžose pradedamą diegti žaliąją bangą. Nors, galbūt, tai taip pat mėlynasis proveržis, tik spalva kita? Ir čia jau kyla klausimas, gal miesto strategija stringa dėl to, kad ne ta spalva buvo pasirinkta? Visa Europa ir pasaulis su Greta Thunberg priekyje pasuko žaliąja kryptimi, o Klaipėda džiaugiasi, kad jos paplūdimiuose plevėsuoja 10 000 eurų kainuojanti mėlynoji vėliava.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder