Dalia Grybauskaitė turguje neprapultų
Dalia Grybauskaitė turguje neprapultų

„Paaiškėjo dar vienas, iki šiol neatskleistas Dalios Grybauskaitės talentas. Pasirodo, kadenciją baigusi prezidentė yra puiki prekybininkė, galinti nusiderėti 80 proc. nuo pradinės kainos. Tik neaišku, kiek derybose padėdavo įgimtas talentas ir kiek - prezidentės statusas“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose“.

Prezidentės talentą derėtis netyčia atskleidė jos buvęs patarėjas Liudas Zakarevičius, papasakojęs, kaip prezidentūra pirko kilimą. Kaina valstybės vadovei pasirodė per didelė, todėl ji paskambino parduotuvės savininkui ir pasiūlė padaryti 80 proc. nuolaidą mainais už parašą ant savo nuotraukos.

Be abejo, kilimų pardavėjas suprato, kad tai pasiūlymas, kurio negalima atsisakyti. Kaip atsakyti politikei, kuriai paklūsta tiek tarnybų ir kurios laikais ypač didelę reikšmę įgijo visokios slaptos pažymos?

Buvę prezidentės bendražygiai prisimena, jog panašių pasiūlymų sulaukdavo ir kiti prekybininkai. Ech, gaila, kad ponia Grybauskaitė mainais į parašą ant nuotraukos nesuderėjo pigesnio šildymo ar elektros Lietuvos žmonėms.

Žinoma, tai ne jos kompetencija. Prezidentei labiau tiko derėtis dėl smulkių dalykų, kaip turguje.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder