D.Grybauskaitė dar šturmuos prezidentūrą
D.Grybauskaitė dar šturmuos prezidentūrą

„Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad orumas jai neleistų užimti žemesnių nei valstybės vadovės pareigų. Taigi lieka du variantai - ramiai gyventi iš rentos arba po pauzės vėl bandyti užkariauti Daukanto aikštę. Dabartinis prezidentas Gitanas Nausėda turėtų sunerimti“, – „Elito naujienose“ ironizuoja „Vakaro žinios“.

„Po dviejų kadencijų vis dėlto reikia išlaikyti tą orumo kartelę“, - sakė ponia Grybauskaitė, pridūrusi, kad turėjo ne vieną pasiūlymą, bet visų atsisakė. Ji tvirtino, kad nesutiktų eiti net ministrės pirmininkės pareigų. Tad kas belieka ambicingam, jėgų dar pilnam žmogui?

Ramiai sėdėti namie ir gyventi iš rentos? Nepanašu į ponią Grybauskaitę, visai nepanašu. Kitas variantas yra ramiai pasėdėti namie tik kelerius metus, o per kitus rinkimus Konstitucija vėl leis siekti valstybės vadovės posto.

Beje, prabilusi apie nenorą užimti žemesnių pareigų, ponia Grybauskaitė pakritikavo kitus Lietuvos politikus - pareiškė, kad jiems trūksta atsakomybės. Dar vienas ženklas, kad noras pamokyti atsakomybės niekur nedingo. Ech, atrodo taip neseniai, tik pernai, nustojome krūpčioti.

Negi 2024-aisiais vėl pradėsime?

Raktažodžiai
Sidebar placeholder