Ministrui R.Karobliui teks veisti kiaules
Ministrui R.Karobliui teks veisti kiaules

„Pasirodo, Krašto apsaugos ministerijos teritorijoje yra dvi kiaulidės, bet jose nėra kiaulių. Koks neūkiškumas! Reikia skubiai įpareigoti ministrą Raimundą Karoblį sutvarkyti ūkį, kad kariuomenė pati apsirūpintų kokybiška mėsa“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose“.

Kam KAM mokomojo pulko teritorijoje reikalingos kiaulidės? Niekam, bet registrai sako, kad kiaulidės yra. Jos liko nuo sovietinių laikų, tačiau neliko kiaulių, todėl kariškiai ten įsirengė automobilių stovėjimo aikšteles.

Lyg ir niekas nesiskundžia, visi patenkinti, bet... Nuo kada Lietuvoje galima įrenginėti ką nori, net jei visi patenkinti? Juk jei kas nors vietoj tvarto pasistatytų rūmus, teismas turbūt lieptų juos nugriauti.

Tvarka yra tvarka, o kariuomenėje - juo labiau. Jei registrai teigia, kad yra kiaulidės, reiškia, turi stovėti kiaulidės. Ir taškas. Pageidautina, su kiaulėmis. Teoriškai tose kiaulidėse galėtų augti 270 kriuksių.

Visai kariuomenei gal ir neužtektų, bet maisto išteklių papildymas būtų nemažas. Gal net su NATO sąjungininkais pasidalintume, pakištume jiems kiaulę tiesiogine tų žodžių prasme.

Sidebar placeholder