STT sumanymas - žulikus gaudys vaikai
STT sumanymas - žulikus gaudys vaikai

„Specialiųjų tyrimų tarnybos direktorius Žydrūnas Bartkus turbūt prarado viltį nugalėti korupciją, todėl griebėsi šiaudo ir į pagalbą pakvietė moksleivius. Šie mokysis kovoti su korupcija, užaugs labai sąmoningi ir tada Lietuvoje jau nereikės nei pono Bartkaus, nei STT“, - „Elito naujienose“ ironizuoja „Vakaro žinios“.

Lenk korupciją, kol jaunas, - skatina STT, tačiau moksleiviai gal nelabai žino, kaip ta korupcija atsiranda ir kaip ją nulenkti. Todėl juos būtina šviesti. Kad prisibelstų į vaikų širdis, STT prisijungė prie tarptautinių atvirų skaitmeninių ženklelių sistemos. Skamba įmantriai, ar ne?

Įmantri švietimo priemonė „suteiks galimybę moksleiviams virtualiai sprendžiant skirtingo sudėtingumo testus didinti antikorupcinį sąmoningumą, įgyti žinių apie korupciją, jos daromą žalą, skaidrumo didinimo galimybes ir rinkti skaitmeninius ženkliukus“.

Vaikai nuo mažens supras, kad korupcija yra kažkas panašaus į kompiuterinį žaidimą, susidomės, griebs jautį už ragų ir suaugę smogs lemiamą smūgį. Darbo jie turės daug, nes STT, kaip matome, kovą linkusi atidėti ateities kartoms.

O juk galėjo pagauti kokį žuliką per tą laiką, kurį skyrė prisijungimui prie ženklelių sistemos.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder