V.Čmilytė-Nielsen supainiojo šluotą ir moralę

V.Čmilytė-Nielsen supainiojo šluotą ir moralę

„Parlamento pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pareiškė, kad šis Seimas parodė, kaip priimti moralius sprendimus. Ir jam net nereikėjo labai stengtis, užteko atimti teisinę neliečiamybę iš Petro Gražulio. Anot pirmininkės, toks oponentų nušlavimas nuo scenos yra moralės pavyzdys", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Seimūnai kadencija po kadencijos bandė vaizduoti moralius, tačiau piliečiai jais kažkodėl netikėjo. Atvirkščiai, kuo labiau jie muistydavosi apsimestinėse moralės paieškose, tuo labiau krisdavo piliečių akyse.

Bet štai pagaliau prasidėjo ta kadencija, kai viskas pasikeitė. Bent jau taip mano pati svarbiausia seimūnė ponia Viktorija.

Kas gi pasikeitė? Ar seimūnai, vos kadencijai prasidėjus, jau pažėrė moralaus elgesio pavyzdžių, posėdžių salė knibždėte knibžda moraliniais autoritetais? Nelabai, bet tai ir nebūtina.

Ponios Viktorijos nuomone, labai moralų šio Seimo veidą parodo iš vieno rėksnio atimta teisinė neliečiamybė. Čia tai darbas, čia tai didvyrių žygis į šviesų rytojų! Jeigu toks valdančiųjų mojavimas politine šluota yra moralės pavyzdys Lietuvai, tai gal jie tuoj sumanys ir visą opoziciją iššluoti.

Po to susėstų ir netrukdomi girtųsi vienas kitam savo moralumu.

Sidebar placeholder