3 patys pavydžiausi Zodiako ženklai: jie su pavydu žvelgia į tuos, kurie geresni už juos

3 patys pavydžiausi Zodiako ženklai: jie su pavydu žvelgia į tuos, kurie geresni už juos

Pasaulyje yra įvairių tipų žmonių – gerų ir blogų, nuolankių ir maištingų, naivių ir gudrių. Svarbu saugotis veidmainių, kurie gražiai kalba jums į akis, tačiau jums pavydi ir už nugaros šneka nemalonius dalykus.

 

JAUTIS

(04 21–05 20)

Po Jaučio ženklu gimę žmonės labai mėgsta gražius ir prabangos daiktus. Kai draugai ar bendradarbiai turi ką nors gero, Jautis pavydi ir galvoja: „Aš irgi to noriu.“ Jis nenurims, kol negaus to paties. Kartais Jaučio ženklo atstovai patys pavargsta nuo šio charakterio bruožo. Jiems atsibosta būti pavydo vedžiojamiems už pavadėlio stengtis viską gauti. Bet visada atsiranda kažkas, ko jie pavydi.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė yra ambicingiausias iš Zodiako ženklų. Šio ženklo žmonės visada turi sunkiai dėl ko nors dirbti. Štai kodėl jie skundžiasi, matydami, kaip kiti lengvai pasiekia savo tikslus. Jei pamatys, kad kažkas įdeda daugiau pastangų nei jie, jie į tai žiūrės rimtai. Tačiau jų pavydas turi ir teigiamą pusę. Jis verčia juos nesėdėti be darbo.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragių gana ramus gyvenimo būdas, jie laikosi savo užsibrėžtų planų, kol pasiekia išsikeltus tikslus. Jie pavydi, kai anksčiau už juos pasiseka kitiems žmonėms, turintiems tuos pačius tikslus. „Kodėl taip? Man pirmiausia turėjo pasisekti!“ – galvoja jie. Tačiau tai įkvepia juos viską pradėti iš naujo ir energingiau siekti savo tikslo.

Jei gimėte po vienu iš šių Zodiako ženklų, nenuliūskite. Pavydas gali paskatinti sėkmei.  

Raktažodžiai
Sidebar placeholder