Astrologinė prognozė gegužės 26-ajai, antradieniui
Astrologinė prognozė gegužės 26-ajai, antradieniui

Protingos mintys:

„Kilnus žmogus yra nešališkas šio pasaulio dalykams. Jo nuostata – teisingumas“ (Konfucijus).

**************

Astrologinė prognozė gegužės 26-ajai, antradieniui

AVINAS. Jeigu jūsų namuose tvyro ramybė, darna, tai galima sakyti, kad jums sekasi. Galbūt jausite pareigą susitvarkyti buitį, sodybos aplinką, sodinti, sėti, ravėti ar pan.

JAUTIS. Šiandien darbuositės gana lengvai, greitai pritaikysite naujoves. Galite tikėtis įdomių peripetijų jausmų srityje. Stenkitės daryti tai, kas širdžiai malonu ir nekenkia kitiems.

DVYNIAI. Jums rūpės harmonija ir tvarka namuose. Galite įsigyti šį tą savo buičiai, aplinkai papuošti, patobulinti. Leiskite gyvenimui tekėti sava vaga ir džiaukitės tuo, ką jis suteikia.

VĖŽYS. Atrodys, kad viskas juda pirmyn be didelių pastangų, tarsi savaime. Noriai spręsite draugų ir vaikų problemas. Daug kur padės intuicija. Galite tikėtis linksmo flirto.

LIŪTAS. Pats metas menininkams pradėti rodyti savo sugebėjimus. Netikėtai aplankęs įkvėpimas, nuojauta gali pašnibždėti šį tą vertinga. Domins apkalbos, fantazijos, užkulisiniai įvykiai.

MERGELĖ. Dalykiniai reikalai klostysis gana ramiai ir sklandžiai. Galite pasijusti populiarūs, reikalingi. Aplinkiniai jus noriai išklausys, parems, o galbūt net patikės savo slapčiausias mintis.

SVARSTYKLĖS. Įdomios gyvenimo patirties nestokojantis asmuo gali duoti jums vertingą patarimą. Išties pravartu klausytis, ką mąsto ir kalba kiti, tai išeis į naudą.

SKORPIONAS. Regis, teks tvarkyti su mokslu arba užsieniu susijusius reikalus. Jeigu turite svarbių sumanymų, mėginkite juos įgyvendinti. Stumtelėkite rutiną šalin ir pasistenkite orientuotis į perspektyvą.

ŠAULYS. Palankus metas keisti aprangos stilių ar šukuoseną, įsigyti naujų drabužių, avalynės, kosmetikos. Galite pasirodyti išradingi, panaudodami senus daiktus.

OŽIARAGIS. Pajusite didesnį norą bendrauti su kitais bei dalytis tuo, ką turite. Ypač svarbu deramą dėmesį parodyti žmogui, su kuriuo jus sieja bendri interesai ir atsakomybė.

VANDENIS. Jus gali aplankyti pakylėti jausmai, romantiškos svajos. Galbūt tai sužadins seno draugo, gerbėjo pasirodymas. Gali kilti ūpas moderniai atnaujinti asmeninį garderobą.

ŽUVYS. Gera diena meno bei socialiniams projektams. Labai suaktyvės jūsų kūrybinės galios. Palankus metas ir norintiems užmegzti meilės romaną arba atnaujinti draugystę.

 

Gegužės dvidešimt šeštoji, antradienis – 147-oji metų diena (antroji 22-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 219 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Algimanta, Algimantas, Algimantė, Algmina, Algminas, Eduardas, Evelina, Milvainas, Milvainė, Milvarda, Milvardas, Milvyda, Milvydas, Nerimanta, Nerimantas;

rytoj: Augustina, Augustinas, Genadas, Leonora, Sargautas, Sargautė, Virgauda, Virgaudas, Virgaudė, Žymantas, Žymantė;

poryt: Donalda, Donaldas, Jogirda, Jogirdas, Jogys, Jogminė, Justas, Justė, Rima.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.57, leidžiasi 21.36. Dienos ilgumas – 16.39.

Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder