Dešimtmetį draugystę skaičiuojantys J. Nainys ir J. Jarutis surengs netikėtą koncertą
Dešimtmetį draugystę skaičiuojantys J. Nainys ir J. Jarutis surengs netikėtą koncertą

Vienas populiariausių šio meto šalies atlikėjų Justinas Jarutis, į kurio koncertus bilietai išgraibstomi vos per keletą dienų, ir, ko gero, žinomiausias šalies DJ Jonas Nainys - Jovani teigia, kad jų draugystė tęsiasi jau daugiau nei dešimtmetį.

Pasak žinomų vyrų, nuo pat pažinties pradžios buvo aišku, kad jie ne vieną kartą susitiks ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Nemažai bendrų kūrinių išleidę atlikėjai jau šį penktadienį surengs įspūdingą koncertą Klaipėdoje, unikalioje renginių erdvėje „Šiaurinis ragas“.

Šią vasarą Klaipėdoje renginių organizatoriaus Jevgenijaus Sokolovo iniciatyva įkurtoje unikalioje renginių erdvėje „Šiaurinis ragas“ jau spėjo pasirodyti ne vienas žinomas šalies atlikėjas. Čia praėjusį savaitgalį praūžė Natalijos Bunkės, Jazzu bei grupės „8 Kambarys“ koncertai. Miestiečiams ir miesto svečiams ši erdvė tapo jaukia, ribotą skaičių klausytojų talpinančia kokybiškos muzikos oaze.

Čia šią savaitę tęsis koncertų maratonas ir jau ketvirtadienį savo pasirodymą surengs Mantas, penktadienį sceną pasimatuos J. Jaručio bei Jovani duetas, o šeštadienį erdvę sudrebins „G&G Sindikato“ smogikai.

„Kaip Jovani ir J. Jarutis esame pasirodę tik kartą Danijoje. Kiti mūsų išėjimai į sceną buvo Radistų renginiuose. Pasitikrinę Danijoje ir supratome, kad veikia mūsų duetas ir ta chemija. Publika gaus ne tik šokių, elektroninės muzikos su Justino vokalu, bet ir jo solo pasirodymą su akustine gitara. Tai labai gera kombinacija“, – apie rugpjūčio 14 d. įvyksiantį koncertą pasakoja J. Nainys.

Prisimindami draugystės pradžią, žinomi vyrai džiaugiasi, kad visa tai tęsiasi jau daugiau nei dešimt metų.

„Su Jaručiu mes draugaujam jau gerą dešimtmetį. 2013 m. pradėjome bendrus projektus su Radistai DJ’s projektu, išleidome porą albumų, kuriuose Justinas vaidino vieną didžiausių vaidmenų. Iki šiol grojame senuosius mūsų bendrus kūrinius, ir žmonės eina iš proto.

Per tuos metus mes labai susidraugavome. Kaip minėjome, turime bendrų hobių, pomėgių ir galų gale mūsų bendras požiūris į gyvenimą. Aš labai džiaugiuosi, kad po tiek metų jo, kaip muzikanto, karjerai dabar pikas. Tai rodo išparduoti bilietai tiek vasaros koncertuose, tiek arenoje. Tai jo metas, jis subrendo ir dabar dalija pačią gražiausia savo pusę – muziką“, – J. Jaručio pastarojo meto populiarumu džiaugėsi vienas garsiausių šalies DJ.

Jau šį penktadienį duetas dalysis viena scena Klaipėdoje, unikalioje renginių erdvėje, kurią supa vanduo. Pasak Jovanio, ši Klaipėdos vieta unikali – tarp vandens, žemės ir dangaus. Tiesa, norintys patekti į įspūdingą koncertą, turėtų suskubti įsigyti bilietus jau dabar. Bilietus platina Bilietai.lt.

„Klaipėda yra vienas karščiausių miestų Lietuvoje. Aš, dar būdamas studentas, pirmame kurse, kokiais 2004 m., lankydavausi Honolulu legendiniame klube. Tuo metu vežiodavau Flaxen Beats DJ’ų komandą ir vis svajodavau, kada aš galėsiu taip groti ir linksminti publiką.

Bėgo metai, ir dabar net sunku suskaičiuoti, kiek šimtų kartų esu pasirodęs Klaipėdos skirtingose vietose. Man labai smagu jausti ir matyti, kad pajūrio žmonės mane palaiko, šoka ir atsipalaiduoja mano pasirodymo metu. Tai didžiausias įvertinimas, nes man groti iki šiol beprotiškai patinka. Galėčiau groti ir groti“, – atvirauja Jonas.

Sidebar placeholder