„Gladiatoriaus“ prodiuseriai su R. Crowe paskelbė apie filmo tęsinį
„Gladiatoriaus“ prodiuseriai su R. Crowe paskelbė apie filmo tęsinį

Romos laikus vaizduojantis epinis filmas apie senovės Romos valdovą Maksimusą, kurį įkūnijo aktorius Russellas Crowe, pasaulinėje rinkoje uždirbo įspūdingą sumą - 460 milijonų JAV dolerių, taip pat laimėjo visą „Oskarų“ puokštę, įskaitant geriausio filmo, geriausio aktoriaus ir geriausių vaizdinių efektų kategorijose.

Kadangi pagrindinis herojus filmo pabaigoje mirė, apie tęsinį ilgai negalvota. Tačiau dabar situacija pasikeitė.

Režisieriaus Ridley Scotto ketinimai apie filmo tęsinį tapo žinomi prieš porą metų, o dabar būsimojo filmo prodiuseriai Laurie MacDonald ir Walteris Parkesas patvirtino, kad darbas prie projekto vyksta kaip įprastai.

„Mes dirbame su Ridley. Tai yra projektas, kurio mes nenorėjome pradėti, kol neturėjome nuojautos, kad tai yra protinga. Dabar mes taip pat bendradarbiaujame su puikiu scenaristu Peteriu Craigu“, - sakė L. MacDonald interviu „HeyUGuys“. W. Parkesas pridūrė: „Naujojo filmo veiksmas atsiskleis praėjus 30 ar 25 metams po pirmo filmo įvykių“.

Tęsinys, kuris pasirodys praėjus daugiau nei dvidešimčiai metų po pirmosios dalies, gali atrodyti šokiruojantis, tačiau R. Scottui tai nėra naujiena. 1979 m. nufilmavęs „Svetimą“, režisierius ilgą laiką atsiribojo nuo daugybės kultinio siaubo filmo tęsinių, tačiau 2011 m. jis ėmėsi kurti „Prometėją“, o po šešerių metų išleido tęsinį „Svetimas: Testamentas“.

Atsižvelgiant į Maksimuso mirtį, buvo manoma, kad filmo „Gladiatorius 2“ herojus bus kitas, tačiau 2017 m. R. Scottas užsiminė, kad R. Crowe personažas gali kokiu tai būdu „prisikelti iš numirusiųjų“. Tačiau vis dar nežinoma, ar ši idėja tebegalioja ir ar R. Crowe tikrai grįš prie savo „oskarinio“ vaidmens būsimame tęsinyje.

Sidebar placeholder