Kaip skirtingų Zodiako ženklų vyrai gadina santykius?

Kaip skirtingų Zodiako ženklų vyrai gadina santykius?

Astrologė Vera Khubelašvili pasakojo, kokiems sunkumams ir bėdoms reikia pasiruošti romantiškuose santykiuose su skirtingų Zodiako ženklų vyrais.

 

AVINAS

(03 21–04 20)

Taigi, Avinui patinka pats moters užkariavimo procesas. Dažnai, pasiekęs abipusiškumo, jis praranda visą susidomėjimą savo partnere. Todėl jis gali ir toliau nužiūrinėti tas, kurių širdies jie dar neužkariavo.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis dažnai perleidžia rimtus sprendimus partnerei. Iš jo retai galite sulaukti iniciatyvos meilės reikaluose. Jo mylimoji gali pamanyti, kad į savo mintis pasinėręs Jautis yra kažkur „ne čia“.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Savo sugebėjimu žaismingai ir lengvai užmegzti kontaktus Dvyniai sukels pavydą net toms, kurioms šis žodis nėra žinomas. Vargu ar partnerė norės susitaikyti su tokio vyro skambučiais ir susirašinėjimais su nepažįstamomis moterimis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio palydoves kartais gali suerzinti jo pažeidžiamumas, kurį jis dažnai sureikšmina. Ne visos norės susitaikyti su tokiu demonstratyviu stipriosios lyties atstovų silpnumu. Vėžio partnerės turės tenkinti jo užgaidas ir sekti savo žodžius bei darbus, kad netyčia jo neįžeistų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto meilė sau gali peržengti visas sveiko proto ribas. Jis dažnai reikalauja dėmesio ir rūpesčio tuo metu, kai pats nemano, kad būtina juos rodyti. Jo gyvenimo palydovės turėtų būti kantrios ir pasirengusios partnerio abejingumui.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo vyrai yra linkę kritikuoti partneres ir niekada nelaikys santykių svarbesniais už savo darbą. Jų kompanionėms dažnai būna nuobodu, be to, nedaugelis iš jų yra pasirengusios reguliariai klausytis kritiškų pastabų, kurios yra skiriamos būtent joms.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklių ženklo vyrams sunku priimti vienareikšmišką sprendimą. Jie retai pasižymi lyderio savybėmis ir visada siekia aukso vidurio. Tai dažnai priverčia partneres jais nusivilti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionai partnerėms nenustoja būti tamsiaisiais arkliukais. Neįmanoma numatyti jų reakcijos, taip pat ir to, kas gali sukelti dar vieną skandalą. Jie dažnai pavydi ir reikalauja antrosios pusės visiško atvirumo.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliai laikomi pagrindiniais išdavikais iš visų Zodiako ženklų. Jie retai praleis nors vieną galimybę būti neištikimiems. Todėl jų palydovės rizikuoja tapti maniakiškai pavydžiomis. Dažniausiai šio ženklo atstovai į santykius nežiūri rimtai, išskyrus retas išimtis.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio ženklo vyrai dažnai orientuojasi į karjerą. Jie nėra linkę į romantiką, todėl jų partnerės neturėtų laukti gražių gestų ir meilių žodžių. Jų tuštybė ir emocionalumo stoka gali atstumti moterį jau per pirmą pasimatymą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio ženklo vyraii turi ypatingą bendravimo būdą. Jie visais įmanomais būdais stengiasi išvengti tiesioginio kontakto su moterimi. Jiems tai padaryti lengviau įmonėje ar naudojantis įvairiomis komunikacijos priemonėmis. Todėl jų partnerės negali atsikratyti jausmo, kad jiems kažkas negerai.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvų ženklo vyrai yra linkę idealizuoti kompanionės įvaizdį ir jaučiasi nusivylę, jei realybė nesutampa su jų iliuzijomis. Šio ženklo atstovai patys gali sugalvoti, kodėl santykiai neturi perspektyvų, tuo patikėti ir išeiti. Tačiau jie nesivargina savo veiksmų paaiškinti partnerėms.

Sidebar placeholder