Ketvirtadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų
Ketvirtadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.47, leidžiasi 18.22. Dienos ilgumas – 10.35.

Šiandien – septintoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Dar nė vienas žmogus, nurydamas piktus žodžius, nepakenkė savo skrandžiui“ (V. Čerčilis).

***************

Astrologinė prognozė spalio 15-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Nelinksma diena, sunku įtikti aplinkiniams ir išlaikyti santarvę. Smulkūs nesklandumai atrodys lyg užkrečiami. Galimi konfliktai su antrąja puse ar ginčai su verslo partneriais.

JAUTIS. Pravartu rimtai pasimokyti, padirbėti, peržiūrėti ir galutinai sutvarkyti dokumentus. Galite nerimauti dėl savo vaikų ar mylimų žmonių problemų, jų sveikatos, augintinių. Turbūt teks atsisakyti kelionės arba joje kils nesklandumų.

DVYNIAI. Galima tikėtis daug įspūdžių, informacijos, įsimintinų kontaktų. Venkite nesaikingo išlaidavimo, nebūkite tokie tikri, kad jums siūloma prekė ar sutartis iš tikrųjų yra vertinga.

VĖŽYS. Nekurstykite nei savų, nei svetimų ambicijų. Nauji sumanymai gali susidurti su kliūtimis, verčiau dar neskubėkite. Senus darbus lengviau ar sunkiau stumsite pirmyn, nes nebus kur dingti. Galimas nemalonus pokalbis su viršininku ar reikliu klientu.

LIŪTAS. Sudarydami sutartis, imdami ar teikdami interviu, rašydami komentarus, būkite atsargūs, kad vėliau netektų gailėtis dėl nežinojimo ar neapdairumo.

MERGELĖ. Dar neskubėkite imtis naujos veiklos, sudarinėti sutarčių. Tačiau jei reikia kažką perdaryti, taisyti, glaistyti broką, padengti nuostolius, tai šių veiklų atidėlioti nebegalima.

SVARSTYKLĖS. Gali kilti problemų dėl neseniai padarytų klaidų, sugadinto daikto ar pan. Tačiau nelabai suvoksite, ko šeimos nariai ar kiti žmonės iš jūsų nori ir kuo yra nepatenkinti. Pasistenkite tai ramiai išsiaiškinti.

SKORPIONAS. Šiandien galite pajusti susikaupusį nuovargį, nerimą, nors ypatingų darbų lyg ir nereikės imtis. Galbūt sužinojote, kad turite slaptų priešų arba suerzins nepalankūs anoniminiai komentarai. Saugokite sveikatą.

ŠAULYS. Galite padaryti klaidų, tačiau įmanomi ir neblogi įspūdžiai. Pasistenkite gerai atrodyti, pasitelkite humoro jausmą. Labiau tarkitės su kolektyvu dėl pajamų ar išlaidų, projektų ar renginių.

OŽIARAGIS. Regis, taip pripratote prie įtampos, kasdieninių problemų, kad esate gynybinėje arba puolimo pozicijoje net tuomet, kai to nereikia. Galbūt jus pasieks atgarsiai apie moralinę ir kitokią atsakomybę.

VANDENIS. Kad ir kokios būtų problemos, šiandien patys jų neišspręsite, teks kreiptis į kitus pagalbos. Domėsitės kelionių maršrutais arba tarptautiniais įvykiais. Regis, nerimausite dėl toli esančio artimo žmogaus.

ŽUVYS. Finansiniai, komerciniai reikalai gali kiek susikomplikuoti, jei kažko laiku nepadarėte, uždelsėte. Galbūt dėl to susijauks kai kurie planai. Tiek turto, tiek darbo reikaluose būtina vadovautis sveiku protu, viską apskaičiuoti, įvertinti.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder