Kokia profesija jums pati netinkamiausia pagal Zodiako ženklą?
Kokia profesija jums pati netinkamiausia pagal Zodiako ženklą?

Jei jūs tik pradedate savo karjerą arba esate pavargęs nuo savo darbo, pasitelkite šį horoskopą, kad išsiaiškintumėte, kokia profesija jums pati netinkamiausia. Juk ne visi yra sutverti tiems patiems dalykams, o dirbti nemėgstamą darbą yra labai sunku. Galbūt šis horoskopas padės to išvengti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Dėl savo energingo ir šiek tiek agresyvaus charakterio turėtumėte rinktis karjeros kelią, kuris atitiktų jūsų poreikius. Neieškokite darbo, reikalaujančio pernelyg didelės kantrybės ir pasyvaus vaidmens, ypač dirbant biure. Jūsų profesija turi atskleisti jūsų atsidavimą, ryžtą ir vertę. Nesitenkinkite kasininko ar pardavėjo pozicija. Žvelkite toliau. Galite būti teisininkas, pareigūnas, ugniagesys, oftalmologas ar odontologas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Esate atkaklus ir užsispyręs, o tai praverčia, kai reikia atlikti užduotis pagal griežtą grafiką. Esate produktyvus ir jums patinka stabilumas bei patogumas. Apsvarstykite menišką ir kūrybišką darbą, nes esate meistras, kai viskas atliekama griežtais terminais. Nesikoncentruokite į mediciną. Darbas medicinos srityje reikalauja laiko ir kantrybės, o tai nėra jūsų stiprioji pusė.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jūs esate komunikacijos meistras. Jums reikalinga profesija, leidžianti išreikšti save, pavyzdžiui, rašytojo ar dainų autoriaus. Kalbant apie darbą, jums reikia lankstumo, todėl idealus darbas būtų toks, kuris leistų dirbti iš namų. Turėtumėte vengti ilgų darbo valandų, pavyzdžiui, būti slaugytoju ar policijos pareigūnu.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Per didelis jautrumas gali turėti trūkumų, ypač kai kalbama apie karjerą. Jums rūpi kiti, todėl turėtumėte rinktis profesiją, leidžiančią parodyti savo aistrą kitiems. Nesitenkinkite pozicija, uždraudžiančia tai daryti, pavyzdžiui, prekybos atstovo ar teisėjo.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jūs esate išdidus ir mėgstate būti dėmesio centre. Radijo laidų vedėjas ar atlikėjas būtų idealus karjeros pasirinkimas. Jūs neturėtumėte daryti to, kas reikalauja daug darbo komandoje, pavyzdžiui, kurti savo verslo. Kad ir kaip jums patinka girtis, jūs negebate susidoroti su konstruktyvia kritika. Geriau nedirbkite fabrikuose ar gamyklose. Jums reikia ko nors, kas leistų jums išreikšti save.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Esate tvarkingas ir organizuotas, todėl jums tinka pozicija, orientuota į mediciną ir finansus. Tačiau venkite kūrybiško darbo, nes kūrybiškumas reiškia tam tikrą minčių, įkvėpimo ir laisvės chaosą. Kūrybos direktorius, rinkodaros specialistas ar mados dizaineris yra tos pozicijos, kurios neleis jums parodyti didžiausių savo stiprybių.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Jums patinka harmonija ir lygybė, todėl turėtumėte rinktis sritį, kuri leidžia išsakyti savo nuomonę apie draugystę ir interesus. Pranešėjas arba advokatas, teisininkas – puikiai tinka jūsų asmenybei. Venkite dirbti šiuos darbus, pvz., inžinierius, treneris ar santechnikas.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Jūs turite užslėptą talentą įtikinti kitus ir būnate labai žavingas tai darydamas. Jums labiausiai tinka teisininko ar prekybos atstovo profesijos. Turėtumėte vengti profesijų, kur svarbūs tik faktai, pavyzdžiui, gydytojo ar mokytojo.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

reklama

Jūs visada ieškote naujų vietų ir žmonių, kurie galėtų jums įtikti. Todėl monotoniškas darbas nėra geriausias pasirinkimas. Verčiau apsvarstykite chirurgo ar teisininko poziciją kaip karjeros pasirinkimą. Jūsų žinios nuolat plėsis, nes kasdien sužinosite naują informaciją.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Jums patogu būti vadovaujančioje ir atsakingoje pozicijoje. Pavyzdžiui, didelio masto produkcijos darbuotojas, teisėjas, prokuroras, greitosios medicinos pagalbos darbuotojas ar direktorius. Laikykitės atokiau nuo darbo, kuris neatskleidžia jūsų atsidavimo, taip pat nuo to, kuris reikalauja monotonijos.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Esate be galo smalsus ir labai protingas, nuolat ieškote naujų prasmių ir žinių. Matematikos ar gamtos mokslų srities specialistų pozicijos atitiks jūsų poreikius. Nesirinkite karjeros, kuri nesuteikia begalės žinių, pavyzdžiui, autobuso vairuotojo ar lėktuvo piloto. Per didelė rutina privers jus nuobodžiauti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jus traukia padėti kitiems žmonėms suprasti save. Apsvarstykite akademinį konsultavimą arba psichologo profesiją kaip galimus karjeros variantus. Laikykitės atokiau nuo darbų, kur reikia konkuruoti ir siekti pelno.

Sidebar placeholder