Kokios perspektyvos laukia Zodiako ženklų kovo mėnesį?
Kokios perspektyvos laukia Zodiako ženklų kovo mėnesį?

Astrologai kovo mėnesį vadina teigiamų pokyčių laikotarpiu. Daugeliui pavyks rasti naujų būdų išspręsti senas problemas ir pamiršti sunkumus.

AVINAS kovo mėnesį jausis pasitikintis savo jėgomis ir sugebėjimais, nes supras, kad yra išeitis iš bet kurios situacijos.

JAUTIS atvers duris į plačias perspektyvas ir galės veikti keliose srityse iškart.

DVYNIAI turės galimybę susipažinti su savo gyvenimo meile ir greitai ištekėti, taip pat išplėsti darbo perspektyvas dėl naujų santykių.

VĖŽIUI kovo mėnuo bus tarsi tiltas tarp neigiamos praeities ir laimingos ateities – jis pagaliau galės pamatyti „šviesą tunelio gale“.

LIŪTUI pirmąjį pavasario mėnesį teks palūkėti geresnių dienų – ne kartą susidurs su sunkumu pasirinkti, viską turės spręsti pats.

MERGELĖS socialumas, energingumas ir gebėjimas spręsti sudėtingas problemas augs proporcingai kylančiai oro temperatūrai.

Astrologai sako, kad kovo mėnesį SVARSTYKLĖS turės puikią galimybę pataisyti savo padėtį. Jos gali ne tik kilti karjeros laiptais ir praturtėti, bet ir pagerinti savo asmeninį gyvenimą.

Kūrybingas SKORPIONO požiūris ir nestandartiniai sprendimai leis jam susidoroti su visomis užduotimis pirmąjį pavasario mėnesį.

Kovo pirmoji pusė ŠAULIUI bus melancholiška ir nuobodi. O antroji, priešingai – aktyvi ir energinga, šio ženklo atstovai net neturės laiko sustoti.

OŽIARAGIS kovo mėnesį pastebės teigiamas gyvenimo tendencijas. Pasak astrologų, likimas jam paruošė nemažai malonių staigmenų.

VANDENIS kovo mėnesį galės perimti savo gyvenimo kontrolę, padidės jo verslo apimtys ir bus galimybė praturtėti.

ŽUVŲ laukia malonus mėnuo, kuris atneš naujų pažinčių ir, ko gero, lemtingą susitikimą. 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder