Kurie Zodiako ženklai šį mėnesį sutiks savo meilę?
Kurie Zodiako ženklai šį mėnesį sutiks savo meilę?

Beveik visą vasarį Venera bus Vandenio ženkle. Ten ji globos laisvą meilę – be socialinių susitarimų, apgavysčių. Tai bus laimingas laikas, kai žmonės bus kartu, nes jie to nori. Jie nepaisys vienas kito išsilavinimo, pajamų ir tautybės.

Jie nereikalaus vienas iš kito garantijų ir neskubės į metrikacijos skyrių. Astrologai pranašauja, kad net 6 Zodiako ženklai vasarį užmegs romantiškus santykius.

Romanai prasidės spontaniškai, visi bus atviri santykiams, niekas be reikalo nesijaudins. Vienintelis dalykas, į kurį žmonės atkreips dėmesį rinkdamiesi partnerį – bendri pomėgiai.

Vienas iš ženklų, kuris mėgausis meile – LIŪTAS. Tai ambicingas ir išdidus Zodiako ženklas. Daugiausia konfliktų kils dėl noro suvaldyti per daug laisvę mėgstantį partnerį, baimės būti apgautam ir apmaudo, kad partneris leidžia laiką ne su juo, o su draugais.

Pats Liūtas gali nemylėti ir nesidomėti užmegztais santykiais. Jis nieko nepadarys, kad sutvarkytų asmeninį gyvenimą. Tačiau jo aplinkoje tikrai yra kažkas, kuris nori su juo užmegzti romantišką ryšį. Šis žmogus užkariaus Liūtą spontaniškumu, charakterio unikalumu, nenuspėjamumu ir nuolatinėmis staigmenomis. Jo pažiūros visiškai skirsis nuo tradicinių. Liūtui garantuojamos originalios dovanos ir neįprasti pasimatymai.

VANDENIS pats bus meilės energijos šaltinis. Jis atstovaus Veneros jėgai. Iš jo kils atvirumo, draugiškumo ir susidomėjimo kitais bangos. Vandenis nesureikšmins smulkmenų, kruopščiai prižiūrės savo išvaizdą ir pasirūpins, kad atrodytų gerai ir padarytų gerą įspūdį.

Viskas, kas vyksta jo asmeniniame gyvenime, bus visiškai jo nuopelnas. Jis išsirinks labai žavų partnerį. Atmosfera poroje priklausys nuo jo elgesio.

SVARSTYKLĖS nekuria rimtų planų, bet eina į pasimatymus vien tam, kad pasipuoštų ir paįvairintų savo gyvenimą, bet joms galiausiai taip pat pasiseks. Šio ženklo atstovai turės daug galimybių su kitais leisti laisvalaikį. Viskas bus labai malonu ir padoru – lankymasis avangardo spektakliuose, šiuolaikinio meno parodose, restoranuose ir kitose neįpareigojančiose pramogose.

Venera vasario 25 dieną atsidurs Žuvų žvaigždyne. Ji globos įsigilinimą į kito žmogaus sielą, galimybę pajusti vienam kitą per atstumą, pasiaukojimą, susiliejimą. Kadangi Žuvims priešinasi Mergelė, problemų santykiuose gali kilti dėl to, kad realiame gyvenimas nėra idealių santykių, mylimieji nuolat suklups dėl kokių nors buitinių smulkmenų.

ŽUVYS bus meilės personifikacija. Jų švelnumas ir noras ištirpti partneryje pritrauks daugelį gerbėjų. Žuvys sugeba mylėti nesavanaudiškai ir tuo gali pasinaudoti nesąžiningi žmonės. Ir nors Žuvys turi puikią intuiciją ir supranta, kas yra priešais, jas gali apimti gailestis ir noras padėti žmogui, kurio niekas nemyli. Žuvys neturėtų pasiduoti gailesčiui, jos turi pasirinkti tą, kuris jų tikrai nusipelno.

MERGELĖ gali visai negalvoti apie meilę. Šio Zodiako ženklo atstovą įsimylėjęs žmogus padarys tai už ją. Parneris apdovanos Mergelę emocijomis ir jausmais, o ji tam nesipriešins. Mergelė priglaus partnerį po savo sparnu ir jį globos.

SKORPIONUI romanas bus tarsi būdas atsipūsti nuo realybės ir pasinerti į iliuzinį jausmų pasaulį ir aistringą atmosferą, sukurtą tik dviem.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder