Lietuvos įžymybės žarsto gerbėjams linkėjimus ir dalijasi mielais kadrais
Lietuvos įžymybės žarsto gerbėjams linkėjimus ir dalijasi mielais kadrais

Gražiausios metų šventės suteikia progą ne tik praleisti laiką su mylimais žmonėmis, bet apsvarstyti gyvenimiškas vertybes – padėkoti už tai, ką turime šiandieną, ir palinkėti geriausio artimiesiems.

Pasidalyti linkėjimais bei sveikinimais švenčių proga suskubo ir Lietuvos įžymybės.

Televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, sveikindama lietuvius su Šv. Kalėdomis, ragino nustoti rungtyniauti su aplinkiniais.

„Naujųjų metų išvakarėse pagaliau man pakėlė atlyginimą – pasaulis nušvito ryškiau už Kalėdų fejerverkus: ėmiau matuotis seniai nusižiūrėtus, bet nepadoriai brangius batus, skaičiuoti žingsnius iki automobilių salono ir dėlioti galvoje pasjansą -kas, kada , kur ir už kiek! Mano laimės fontanas šoktelėjo iki dangaus!

Blyyyyn, bet kodėl visas tas laimės jausmas sprogo it balionas, iš lauko parneštas į šiltus namus ,vos sužinojau, kad ta pokvailė Aldona tapo mūsų skyriaus vadove ir jau įsivaizduoju koks jos atlyginimas!?

O aš dar netikėjau horoskopais! Tikra durnių durnė! Teisingai Palmira sakė – Žiurkės metai mylės savus – žiurkes! Nebenoriu jokio naujamečio vakarėlio – gyvenimas manęs nemyli!

Primityvi situacija, bet ar pažįstamas jausmas? Nesakykite, kad ne…Todėl, Šv. Kalėdų ir ateinančių Naujųjų Metų proga noriu palinkėti Jums nustoti rungtyniauti ir lyginti save su kitais – šios rungtynės yra beprasmės! Jos atima laiką, suvalgo energiją, neleidžia džiaugtis savimi ir apnuodija santykius. Bet blogiausia, kad jos niekada nesibaigs, jei tik jose dalyvausite! Mes skirtingi ir tai, ką turime yra geriausia“, – mintimis dalijosi televizijos laidų vedėja.


Antrojo vaikelio besilaukianti dainininkė Ingrida Martinkėnaitė tiesiog spindi iš džiaugsmo. Netrukus gandrų sulauksianti moteris ragino kuo daugiau svajoti.

„Dėkingumas. Tarp visų sveikinimų, palinkėjimų ir viltingų norų, nepamirškime padėkoti už tai, ką turime, tai, kas tikra ir visai čia pat. Svajokime, nes kartais net pačios nerealiausios svajonės išsipildo“, – rašė žinoma moteris.


Apie santykių krizę su mylimuoju, krepšinio treneriu Mariumi Kiltinavičiumi pranešusi dainininkė Ieva Zasimauskaitė, rodos, kiekvieną gerbėją nori apdovanoti meile. Moteris švenčių proga linkėjo dar labiau branginti artimus žmones.

„Ačiū kiekvienam, kad esate. Linkiu vis dažniau sustoti taip, kaip šįvakar.. Man Kūčių vakaras yra jaukiausias vakaras visuose metuose, nes mes visi kartu... Šiandien su tėčiu ruošėme stalą ir tai buvo didžiausia dovana man. Didžiausia dovana, kad dar turiu juos. Kaip norėčiau visus Jus apkabinti“, – gerbėjams linkėjimus siuntė dainininkė.


Neseniai mylimo draugo humoristo Vitalijaus Cololo netekusi dainininkė Natalija Bunkė ragino prisiminti išėjusiuosius. 

„Noriu visiems palikėti labai jaukių ir šiltų artimųjų apsuptyje Kūčių ir Šventų Kalėdų, būkite atlaidesni vienas kitam! Mylėkite savo artimuosius, parodykite dėmesį vienišiems, prisiminkite tuos, kurie šiais metais mus paliko“, – rašė ji.


Prie eglės kartu su sese pozavusi dizainerė Simona Nainė šįkart sveikinimus siuntė moterims. 

„Visom šaunuolytėms!!! Kol dar neatėjo Nauji metai, mes su sese priminsim gerus palinkėjimus be visokių ten: sveikatos, sėkmės darbe, laimingų ir t.t. Mes linkim: gražių batelių, gero sekso, minus 10 kg, gražios krūtinės, raukšlių tik iš juoko, plačios šypsenos, idealiai aptemtų džinsų, afigienos rankinės su pinigais ir išeiginių šiltuose kraštuose“, – rašė ji.


Sidebar placeholder