Norite santykių be dramos? Šių 3 Zodiako ženklų atstovės yra nepavydžios!
Norite santykių be dramos? Šių 3 Zodiako ženklų atstovės yra nepavydžios!

Pavydas gali paversti pragaru net ir tvirčiausius santykius. Paprastai dėl jo nieko negalima padaryti. Astrologai atskleidė, kad trijų Zodiako ženklų atstovės yra visiškai nepavydžios, tad santykiai su jomis bus be jokių dramų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinui pavydas nebūdingas, nes jis simbolizuoja nesaugumą. Šio ženklo atstovai visada pasitiki savimi. Avino ženklo atstovai yra pernelyg užimti dirbu, vakarėliais ir jie bendrauja su tiek daug žmonių, kad paprasčiausiai neturi laiko sėdėti užsidarę ir pavydėti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Labai keista, kad šios laisvę mylinčios moterys apskritai nori santykių. Kai jos pradeda susitikinėti su kuo nors, jos nekreipia dėmesio į dalykus, kurie joms nėra svarbūs. Moterys, gimusios po šiuo ženklu, gyvena dabartimi, o pavydas joms reiškia galvojimą apie ateitį, kas Šaulio atstovėms yra visiškai nepriimtina.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio ženklo moterys mano, kad susitikinėti su vyru, kuris stebi kiekvieną jų žingsnį, yra siaubinga. Todėl jos gerbia kitų žmonių laisvę. Šio ženklo atstovės yra nepriklausomos ir orientuotos į save, o pavydas joms yra kvaila ir nenatūrali reakcija. Svarbiausias dalykas santykiuose joms yra supratimas, rūpestis ir saugumo jausmas. Kai tik pasitaiko galimybė, šios moterys nori partneriams parodyti, kaip stipriai juos myli. Be to, jos mielai visą savo laisvalaikį leistų su savo partneriu. 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder