Penktadienio horoskopas 12 zodiako ženklų
Penktadienio horoskopas 12 zodiako ženklų

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.02, leidžiasi 18.00. Dienos ilgumas – 10.58.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Žmogus negalėtų pakelti gyvenimo, jei žinotų savo mirties valandą“ (A. Miuntė).

*************

Astrologinė prognozė kovo 5-ajai, penktadieniui

AVINAS. Galimi kontaktai su kultūros, švietimo veikėjais, užsieniečiais. Galbūt teks pasukti galvą, kaip įvykdyti kažkam duotą įsipareigojimą. Nuo to priklauso jūsų autoritetas.

JAUTIS. Gali būti, kad aiškiai pajusite besiartinančias permainas. Arba jų planingai sieksite. Regis, bus nelengva atsispirti pagundai skaičiuoti svetimą naudą ir pavydėti jos. Kita vertus, lengvai susitarsite dėl finansinės pagalbos, nuolaidos, norimos prekės ar kt.

DVYNIAI. Būsite emocionalūs, jautrūs. Visgi bendravimas su kitaip mąstančiais ar kalbančiais žmonėmis bus sklandus, jei nuoširdžiai domėsitės pateikiama tema. Itin atsargiai elkitės su technika, ugnimi. Saugokitės traumų.

VĖŽYS. Šiandien svarbu nenumoti ranka į pareigas, priesaikas, įstatymus. Regis, stengsitės užbaigti savaitės darbus ir kiek įmanoma mažiau pareigų pasilikti savaitgaliui. Tikėtinos aktualijos, susijusios su sveikata, skiepais, paskolomis, draudimu.

LIŪTAS. Jeigu jums rūpi pradėti projektai, konkurentų veiksmai, tai turbūt jus sudomins kažkokia aktuali informacija. Laisvalaikiu mielai leisite laiką su patraukliais jums žmonėmis ar vaikais.

MERGELĖ. Šiokių tokių netikėtumų gali pateikti jūsų šeimos nariai. Svarbu rasti laiko sau ir artimiems žmonėms, kad išlaikytumėte vidinę darną, nepatirtumėte sąžinės priekaištų. Saugokitės infekcijų, traumų.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai blaškysitės ieškodami kur išlieti susikaupusią energiją. Tai, kuo šiandien domėsitės, kokią informaciją gausite, turbūt jums labai pravers.

SKORPIONAS. Produktyvi diena. Gali būti, kad viena ar kita prasme pagerinsite savo ar šeimos narių gyvenimo sąlygas. Būsite nusiteikę artimiesiems padėti, paremti.

ŠAULYS. Regis, nestokosite optimizmo, tačiau nuotaikos svyruos, būsite emocingi. Aplinkiniams skleisdami pagarbą ir meilę, tikrai laimėsite daugiau nei juos kritikuodami.

OŽIARAGIS. Šiandien niekur neskubėkite, nedarykite spontaniškų sprendimų, nes jūsų blaivus protas truputį snaus. Derėtų rimčiau įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis.

VANDENIS. Šiandien galite įsitikinti, kokie svarbūs jums yra draugai ir ko verta draugystė. Veikiausiai gausite reikšmingos informacijos, aktyviai reikšitės socialiniuose tinkluose.

ŽUVYS. Regis, kalbos suksis apie politiką, pareigas, pinigus, intrigas. Smagesni planai nusikels į savaitgalį ir jums beliks užbaiginėti darbus ir mėgautis laukimu. Saugokitės infekcijų, traumų, gaisro.

Geros dienos!

Sidebar placeholder