Pirmasis gimtadienis, vertas 200 tūkst. dolerių
Pirmasis gimtadienis, vertas 200 tūkst. dolerių

Dainininkės Bijonsės (Beyonce) ir reperio Jay-Z dukrelei Bliu Aivi (Blue Ivy) sausio 7-ąją sukako vieneri. Šia proga laimingi tėveliai surengė prašmatnų vakarėlį, o mažąją mergaitę apipylė brangiomis dovanomis.

Bijonsė ir Jay-Z, praeitais metais daugiausiai uždirbusi žvaigždžių pora, išlaidų savo pirmagimės šventei tikrai neskaičiavo. Mergaitei buvo surengta privati šventė Niujorke. "Jų mažajai princesei negali būti per brangių dalykų. Bijonsė ir Jay-Z norėjo, kad pirmasis Bliu Aivi gimtadienis nustatytų jos gyvenimo lygį. Jiedu uždirba tikrai daug pinigų, todėl pirmas žmogus, kuriam jie nori juos skirti - dukra", - pasakoja garsios poros draugas, pabrėždamas, kad "sunku net įsivaizduoti, koks bus antrasis ar šešioliktasis Bliu Aivi gimtadienis".

Į privatų gimtadienio vakarėlį buvo pakviesti tik artimiausi draugai ir giminės. Šventė vyko rožiniais ir baltais balionais bei rožėmis puoštoje salėje.

Ką gi padovanojo dukrai milijonieriai tėvai? O gi tai, ko mergaitės nori labiausiai - lėlę. Tačiau šios išskirtinės lėlės kaina - 80 tūkst. dolerių (maždaug 208 tūkst. litų). Įspūdinga "Barbė" yra papuošta balto aukso aksesuarais ir inkrustuota 160 brangakmenių.

Per gimtadienį dovanų sulaukė ne tik Bliu Aivi, bet ir visi svečiai. Mažieji šventės dalyviai namo buvo išlydėti su 30 tūkst. dolerių (78 tūkst. litų) vertės "dovanų maišeliais", kuriuose princesių kostiumai bei papuošalai, ir vaikiški žaidimų namai. Tuo tarpu suaugusieji gavo bilietų į koncertą bei asmeninius auksinius tušinukus, su išgraviruotais jų bei Bliu Aivi vardais.

Skaičiuojama, kad iš viso pirmajam dukters gimtadieniui pora išleido daugiau nei 200 tūkst. dolerių (520 tūkst. litų).

Beje, neseniai Jay-Z, kuris yra NBA klubo "Brooklyn Nets" bendrasavininkis, komandos arenoje išsinuomojo specialias patalpas. Reperis su žmona dažnai lankosi krepšinio varžybose, todėl dabar galės atvykti čia kartu su Bliu Aivi. "Jay-Z už milijoną dolerių (2 mln. 600 tūkst. litų) metams išsinuomojo patalpas, kuriose įrengta žaidimų aikštelė jo dukrai. VIP asmenims skirta erdvė greitai gali būti pritaikoma ir suaugusiems. Joje yra šampano baras bei televizorius", - pasakojo šaltinis.

Priminsime, kad Jay-Z ir Bijonsė yra geri JAV prezidento Barako Obamos (Barack Obama) draugai. Neseniai pranešta, kad būtent Bijonsė atliks Nacionalinį himną per B.Obamos inauguraciją sausio 21-ąją.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder