Rytiniai ritualai, kurie kiekvienam Zodiako ženklui reiškia sėkmingos dienos pradžią
Rytiniai ritualai, kurie kiekvienam Zodiako ženklui reiškia sėkmingos dienos pradžią

Tai, kaip pradedame dieną, nulemia ir jos tąsą. Jeigu pabundame su šypsena ir teigiamai nusiteikę, tai tokia nuotaika išliks visą dieną.

Jei keliamės galvodami apie nesibaigiančius rūpesčius, tai diena bus įtempta ir kupina streso.

Koks rytinis ritualas geriausiai tinka kiekvienam Zodiako ženklui, kad jis galėtų sėkmingai pradėti dieną?

AVINAS

(03 21–04 20)

Pradėkite savo dieną nuo greitos treniruotės, kad išmoktumėte valdyti savo emocijas ir dienos dinamiką. Taip atsikratysite streso ir sukaupsite energijos kasdienėms užduotims, kurias teks atlikti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Pagaminkite sveikus pusryčius. Jie reikalingi ne tik dėl rūpinimosi savo kūnu, bet ir dėl tinkamos dienotvarkės jūsų „Aš“. Toks rūpinimasis savimi, padės pradėti dieną su šypsena.

(05 21–06 21)

Rytinė meditacija padės jums pamąstyti ir sugalvoti naujų idėjų būsimai dienai. Sudarykite planą, kelkite sau tikslus ir siekite jų lėtai ir ramiai.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jūsų rytinis ritualas turi atstatyti ryšį su emocijomis, padėti suvokti jas. Užsiimkite trumpa meditacija arba kvėpavimo pratimais. Galite įsigyti Mėnulio akmenį., kuris jums tinka pagal Zodiako ženklą. Jis palaikys jūsų dvasią ir stimuliuos jus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Savo tikrųjų troškimų suvokimas – puikiausia dienos pradžia jums. Suraskite laiko sau, savęs suvokimui, planuokite tikslus ir būdus jiems pasiekti. Tai padės jums įžvelgti naujas galimybes, kurios jums atsiveria.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Sudarykite dienos planą arba numatomų darbų sąrašą. Tai padės jums organizuoti savo dieną, tuo pačiu jaustis ramesniems ir labiau patenkintiems savimi.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Pradėkite dieną nuo dėkingumo. Padėkokite už visus paprastus gerus dalykus. Tai padės jums pakeisti požiūrį į pasaulį ir patiems tapti geresniems. Pasakykite visatai „Ačiū“ už viską, ką turite, už viską, kas buvo jūsų gyvenime ir dar bus. Kas rytą pasistenkite padėkoti bent už 5 dalykus.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Rašykite dienoraštį. Užrašykite savo planus, savo patirtį ar net sapnus, kurie padės jums įžvelgti likimo ženklus. Dienoraštis – puikus būdas susisteminti mintis ir emocijas, įgauti daugiau pusiausvyros.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Perskaitykite porą įdomios knygos puslapių. Tai stimuliuos jūsų protą ir vaizduotę, padės trumpam atitrūkti nuo kasdienybės. Taip pažadinsite savo protą ir galėsite sėkmingai įveikti dienos iššūkius.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Pradėkite dieną nuo kvėpavimo pratimų, kurie padės jums atstatyti harmoningą kūno ir sielos ryšį. Tai pagerinsite savo koncentraciją, nusiraminsite ir prisipildysite teigiamos energijos visai dienai.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vizualizuokite! Atmerkite akis, nusišypsokite ir įsivaizduokite idealią dieną – viską, ką norite padaryti, kas gero turi įvykti šiandien jums. Pajuskite lengvą jaudulį ir visas emocijas, kurias norite šiandien išgyventi.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Pasileiskite relaksacinę muziką. Galite klausytis jos, ruošdamiesi į darbą arba medituoti tuo pat metu. Leiskite savo protui nunešti jus į ramią vietą, kad pasisemtumėte energijos, kurios prireiks darbo dienai.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder