Šeštadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų
Šeštadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.00, leidžiasi 18.02. Dienos ilgumas – 11.02.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Širdis gali suteikti proto, bet protas negali suteikti širdies“ (A. Fransas).

***************

Astrologinė prognozė kovo 6-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Tikriausiai veršitės kuo toliau nuo rutinos. Tačiau sveikatos problema gali neplanuotai pakreipti situaciją. Arba tiesiog sušlubuos jūsų pasitikėjimas savo pasirinkimu, finansinėmis ar kitokiomis galimybėmis.

JAUTIS. Jausite įtampą dėl psichologinių arba finansinių priežasčių. Galbūt teks bendrauti su kitaip mąstančiais žmonėmis ir bus sunku susitarti. Kompromisas įmanomas, tačiau jis gali būti veidmainiškas, apgaulingas.

DVYNIAI. Nemalonių emocijų gali sukelti oponentai. Draugiškumą, atvirumą netikėtai gali išstumti nepasitikėjimas, intrigos. Būkite pakantesni savo vaikams ir partneriui.

VĖŽYS. Domins mokslo, politinės, finansinės naujienos. Regis, bus situacijų, gundančių nusižengti teisingumui ar moralei. Norite ar nenorite, teks atlikti ir buitines, ūkines pareigas.

LIŪTAS. Būsite nusiteikę šmaikštauti ir skleisti smagią nuotaiką. Pažįstamų sumanymai atrodys viliojami, tačiau gali paploninti jūsų piniginę. Atsargiau elkitės su svaigalais, kvaišalais, dujomis.

MERGELĖ. Slėgs šeiminiai, materialiniai rūpesčiai. Žmogus, į kurį dėjote daug vilčių, gali pasirodyti nepatikimas, manipuliuojantis. Venkite svaigalų. Saugokitės infekcijų.

SVARSTYKLĖS. Regis, aplinkybės vers keisti tikslus ar ko nors atsisakyti. Bendraukite nuoširdžiai, venkite tuščiažodžiavimo. Jeigu pakliuvote į keblią situaciją, jums turėtų padėti pažįstami žmonės.

SKORPIONAS. Šiandien gali kilti pagunda sau priskirti nerealius nuopelnus, manipuliuoti, siekiant naudos ar dėmesio ir t.t. Jumis pasitiki artimieji, draugai, pažįstami, tai verčiau jų nenuvilkite.

ŠAULYS. Regis, teks bendrauti su keistoko būdo asmeniu, kur nors neplanuotai vykti ar įtemptai mokytis. Iš jūsų gali būti tikimasi pagalbos ir dėmesio. Visgi bus nelengva įtikti kitiems.

OŽIARAGIS. Kaip įmanydami, šiandien venkite šurmulio. Verčiau neikite į žmonių susibūrimo vietas, nes gresia užsikrėtimai virusinėmis infekcijomis. Saugokitės vagių.

VANDENIS. Kitų žmonių problemos jums gali kiek gadinti nuotaiką, drumsti planus. Turbūt neliksite patenkinti vienu šiandieniniu susitikimu, pokalbiu ar pirkiniu.

ŽUVYS. Patys save versite ar kažkas kitas iš jūsų reikalaus daug nuveikti. Galite įsitraukti į kitų žmonių mulkinimo procesą, dezinformacijos skleidimą. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite.

Geros dienos!

Sidebar placeholder