Trys labiausiai užsispyrę ir nesukalbami Zodiako ženklai

Trys labiausiai užsispyrę ir nesukalbami Zodiako ženklai

Visi žmonės kartais atsisako ką nors padaryti ar gina savo nuomonę, bet tikrais užsispyrėliais galima laikyti tik šiuos tris Zodiako ženklus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Net į astrologiją nesigilinantis žmogus sutiks, kad Ožiaragis – vienas iš sudėtingiausių Zodiako ženklų. Jo atstovai turi daug teigiamų bruožų. Ožiaragiai garsėja savo protu ir racionalumu. Dažniausiai jie būna inteligentiški, energingi ir užsispyrę. Labai myli gyvenimą. Jiems svarbiausia yra stabilumas, kurį stengiasi pasiekti visais įmanomais būdais.

Dar vienas būdingas šio Zodiako ženklo bruožas yra tiesmukiškumas. Ožiaragis visada sako tai, ką galvoja iš tikrųjų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Tai dar vienas stiprus Zodiako ženklas. Skorpionai būna labai emocionalūs. Jeigu kažko trokšta, tai gaus bet kokia kaina. Skorpionas pasirengęs siekti tikslo ryžtingai, įveikdamas visas kliūtis.

Šis ženklas yra gana arogantiškas, tačiau ir reiklus sau. Jis demonstruoja savo charakterio jėgą bet kokioje gyvenimo sferoje. Tai pasakytina ir apie meilę. Skorpionas – vienas iš karščiausių ir aistringiausių ženklų. Jis stipriausiai prisiriša prie savo partnerio.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas pasižymi dominuojančiu temperamentu. Jam būdinga drąsa, valia, jėga, pasirengimas siekti savo iki galo.

Tuo pat metu šio ženklo atstovai smarkiai priklauso nuo aplinkinių nuomonės ir aplinkybių. Liūtui labai reikia palaikymo ir pagyrų. Jeigu to nebus, jo ryžtingas nusiteikimas, veržlumas ir siekiai gali užgesti ilgam laikui.

Liūtas moka tiksliai suplanuoti savo veiksmus į priekį ir siekti užsibrėžtų tikslų, kai aplinkui yra jį palaikančiųjų svita.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder