Trys Zodiako ženklai, negalintys gyventi be isterijų

Trys Zodiako ženklai, negalintys gyventi be isterijų

Astrologė Ana Zorina papasakojo, kurių Zodiako ženklų atstovai tiesiog negali gyventi be akistatų ir skandalų. Pykimasis jiems tampa gyvenimo prasme.

Trys Zodiako ženklai, negalintys gyventi be isterijų

 

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučius galima vadinti „šiek tiek keistokais“. Skandalai jau yra jų kraujyje, o ašaros yra pagrindinė stipriosios lyties atstovų valdymo svirtis. Šio Zodiako ženklo atstovės žino visas silpnąsias partnerio vietas ir sumaniai tuo naudojasi.

Bet ne visos Jaučio ženklo moterys tokios, yra ir ramių damų. Jautis gali atsikratyti isterijų, tačiau tam reikia dirbti su savimi. 

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio moterims reikia nuolatinės emocinės paramos. Jei ne, tada jos bando paįvairinti rutiną pykčio priepuoliais. Jos nedaužo indų, nešaukia, bet žodžių nededa į kišenę. Paūmėjimo metu partneriui geriau pasitraukti ir palaukti, kol nusiramins antroji pusė. 

 

Isterija © Organizatoriai

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtų nuotaika akimirksniu gali pasikeisti, šio Zodiako ženklo atstovės nėra stabilios. Liūto pykčiai yra audringi ir visiškai nuoširdūs. Šio ženklo atstovės visada sako tai, ką galvoja. Kai audra baigiasi, jos nurimsta ir gali prašyti atleidimo bei moka pripažinti kaltę. 

Sidebar placeholder