Gėlių puokštė gimimo dienos proga: kokia ji turi būti?
Gėlių puokštė gimimo dienos proga: kokia ji turi būti?

Net jeigu esate tūkstantį kilometrų nuo artimo žmogaus, tai dar nereiškia, kad nenorite jo pasveikinti gražiausių švenčių proga. Žinoma, siųsti dideles dovanas gana brangu, juolab, tai reikalauja daug laiko, tad gėlių pristatymas tampa pagalba, kuri padės nugalėti laiką ir atstumus ir parodyti mylimam žmogui, koks jis Jums yra svarbus.

Tiesa, puokštės užsakymas – nėra vienintelis darbas, kurį reikia atlikti. Pirmiausia būtina apsispręsti – kokia puokštė tinka labiausiai. Floristai dalinasi patirtimi – kokios puokštės tinkamiausios gimimo dienos proga ir kokios padės “pataikyti į etiketą”.

Taisyklė, kad nėra taisyklės

Kalbant apie vestuves, krikštynas bei daugelį kitų švenčių renkantis puokštes reikia remtis etiketu, kuris “nurodo” – kokia puokštė turi būti įteikiama. Tačiau etiketas galioja ne visada, ne visais atvejais. Pavyzdžiui, renkantis puokštę gimimo dienos progai reikia vertinti žmogaus asmenybę ir santykį su juo, o ne tam tikras etiketo taisykles, kadangi gimtadienio puokštei jų nėra.

Tiesa, sveikindami mylimą moterį turėtumėte rinktis ilgakotes raudonas rožes, o mamai puikiai tiks pastelinių atspalvių gėlių dėžutė.

Močiutei dovanojamos geltonos gėlės, kurios rodo pagarbą, o vyrui dažniausiai solidžiai atrodančios tamsesnės gėlės. Akivaizdu, kad gėlių spalva gali nulemti jų tinkamumą, tad siūlome daugiau su floristu pasikonsultuoti apie atspalvius, o ne pačią gėlių tekstūrą.

Gėlės – pagal sezoniškumą

Daugelis floristų teigia, kad geriausia rinktis puokštes komponuojamas iš tokių gėlių, kurios žydi tam tikru sezonu. Paprasčiausiai jos atrodys gaivesnės. Žinoma, šiuo metu gėlės labai puikiai išpuoselėjamos ir nenatūraliomis sąlygomis , tačiau esant galimybei – rinkitės tai, kas prieinama.

Tai reiškia, kad tulpės – geriausias pasirinkimas pavasarį, saulėgrąžų kompozicijos – vasaros metu, o rožės yra klasika, kuri nuostabiai atrodo visais metų laikais.

Ar verta vyrams siųsti gėles?

Galvodami apie gėlių puokštes gimimo dienos proga dažniausiai apsvarstomas jų siuntimas moterims.

Tačiau pamirštama, kad vyrai lygiai taip pat mėgsta gauti gėles. Jeigu Jums atrodo, kad dovanoti vyrui puokštę atrodo kiek neįprasta – tokiu atveju pirmiausia rinkitės paprastesnes, minimalizmu kvepiančias gėles, kurios yra tamsesnių atspalvių.

Taip galbūt pripratinsite ne tik save, tačiau ir vyrą gauti gėlių. Juolab, juk gimimo diena yra universali, paprasta šventė, kuri minima nepriklausomai nuo lyties, tad lygiai taip stebinkite ne tik mamas, tetas ir drauges, tačiau stebinkite ir Jūsų aplinkoje esančius vyrus, kurie taip pat tik apsidžiaugs skoningai atrodančiomis, gražiomis puokštėmis.

Svarbiausia, atsiminkite, kad galimas gėlių pristatymas, tad neteks pačiai įteikti gėlių į rankas. Visa tai gali padaryti kurjeris.

Yra bendrovių, kurios puokštes pristato visoje Lietuvoje, o užsisakyti galite būdami užsienyje.

Viskas – kliento patogumui ir tuo pačiu galimybei paprastai, greitai ir pigiai nustebinti mylimą žmogų.

Sidebar placeholder