Madų šou Klaipėdoje - pasaulinio žinomumo dizainerių pasirodymai
Madų šou Klaipėdoje - pasaulinio žinomumo dizainerių pasirodymai

Tarptautinis madų festivalis Klaipėdoje "Fashion Week Klaipėda" šiemet palietė visuomenei aktualias socialinių vertybių temas ir kvietė pasinerti į neapibrėžtumą.

"Šių metų pasaulinės aktualijos diktuoja tam tikrus procesus, kitimus ir virsmus mūsų gyvenimuose. Neišvengiamai tai atsispindi ir mados industrijoje.

Mada, kostiumo dizainas yra pirmiausiai meno rūšis, todėl man, kaip menininkei, dizainerei, parodų kuratorei, yra svarbu tyrinėti ir kuruoti šios meno srities užkaborius, stebėti procesus.

Taip pat svarbu ir prasminga supažindinti žmones, juos edukuoti apie tai, kas vyksta mados pasaulyje", - teigė Jurga Sutkutė, kuri kartu su Liudu Andrikiu jau 9-tus metus organizuoja mados festivalį Klaipėdoje.

Kolekcijų pristatymai vyko dvi dienas - rugpjūčio 21 ir 22 dienomis, o kiekvienas dizaineris pasirodymui turėjo sau skirtą kolekcijos pristatymo laiką - taip, kaip pasaulinio lygio mados savaitėse.

Du vakarus iš eilės podiumu žengė žymūs dizaineriai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, o renginio kulminacija tapo Agnės Kuzmickaitės kurta kolekcija "Pret-A-Porter 2020/2021".

"Tai, kad pasaulinio žinomumo dizainerė - Agnė Kuzmickaitė - šiais metais savo kolekciją pristatė Fashion Week Klaipėda madų šou renginyje, parodo, kad kartelė jau yra aukštai užkelta. Kitais metais bus 10-asis mados festivalis, jubiliejinis, tikimės pakviesti dar daugiau mados žvaigždžių iš šalies ir užsienio.

Džiaugiamės, kad iš vienos dienos tarptautinio madų renginio užaugome iki tarptautinės mados savaitės. Mūsų organizuojamas festivalis Klaipėdoje prisideda prie mados industrijos vystymosi visoje Lietuvoje", - sako "Fashion Week Klaipėda" organizatoriai.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder