Ar liks Lietuvoje gyvenančiųjų?
Ar liks Lietuvoje gyvenančiųjų?

Nors artėja šventės, nuotaikos - visai ne šventiškos. Ir priežasčių tam yra daug.

Pirmiausia laukia daug laisvadienių. Poilsis yra svarbus, tačiau, įvertinus žmonių požiūrį į vairavimą išgėrus bei valdžios bejėgiškumą sprendžiant saugumo keliuose klausimus, neabejotina, kad jie pasižymės eismo įvykių gausa. Tai vyks nepaisant to, kad politikai nuolat žada didinti eismo saugumą. Žada, tačiau stebint statistiką, nelabai ką ta linkme veikia. Juk jiems, kaip visada, atsiranda „svarbesnių darbų“.

Tarkim, eilinį kartą pabranginti alkoholį. Nors gal tai ir teisingas sprendimas. Vežėjai dėl keistokos valdžios politikos jau kelia savo įmones į Lenkiją, tad, įvertinus tai, jog „parduotuvinių“ turistų srautai po naujųjų dar labiau išaugs, vežėjai galės greičiau aprūpinti juos reikiama produkcija. Tik pinigai keliaus į Lenkijos biudžetą.

Dar norima, nepaisant to, kad nafta pasaulyje pinga, o ketvirtadalis vis dar likusios Lietuvos ir taip jau skursta, didinti degalų kainas. Turbūt valdantieji „pamiršo“, kad pabrangus benzinui brangs ir visa kita.

Tiksliau, brangs prekės. Paslaugos turėtų brangti todėl, kad kitąmet brangs elektra. Juk mes, skirtingai nuo aplinkinių šalių, baltarusiškos elektros nepirksime, tačiau ir toliau mokėsime milijonus už „energetinę nepriklausomybę“ užtikrinančią, bet tas pačias rusiškas dujas, tik per tarpininkus, tiekiančią „skardinę“.

Valdžia, esą galvodama apie mūsų gerovę, ruošia ir daugiau „perliukų“ - gyventojams didės pajamų, žemės, nekilnojamojo turto mokesčiai, didės akcizai tabako produktams, bus įvesti nauji mokesčiai lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams.

Neabejotina, kad tokios „reformos“ tik paskatins emigraciją, apie kurios mažinimą taip pat buvo daug kalbama. Ir net leidžiami milijonai nenuveiktų darbų propagandai. Todėl ir kyla klausimas - ar dar liks kam gyventi šioje „gerovės valstybėje“, kurios valdantieji daro viską, kad mokesčių mokėtojai savo asmeninę gerovę kurtų kažkur kitur?..

Sidebar placeholder