Arūnas Pukelis reikalauja per vieną dieną ištrinti visus epizodus apie jį

Arūnas Pukelis reikalauja per vieną dieną ištrinti visus epizodus apie jį

Buvęs verslo bei tyrimų skyriaus žurnalistas, nuo 2017 metų – premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas, o šiuo metu - „Youtube“ turinio kūrėjas Skirmantas Malinauskas savo paskyroje socialiniuose tinkluose pasidalino tokia informacija:

"Arūnas Pukelis šiandien į Vilniaus apylinkės teismą kreipėsi su atskiruoju skundu dar kartą reikalaudamas mane įpareigoti per vieną dieną ištrinti visus epizodus apie jį. Naujam atsiliepimui turiu jau trumpesnį 14 dienų terminą.

Kokio lygio absurdas - dar net nepraėjus 20 dienų terminui, kai turime pateikti atsiliepimą į 4 kilogramų jo orinį ieškinį, kai net nepradėtas nagrinėjimas, 7 kartus teistas banditas kaip ieškinio užtikrinimo priemonę prašo taikyti tai, kas iš esmės sukeltų neatstatomas pasekmes net jei bylą laimėčiau.

Jau nekalbant, kad tai tik pirma instancija. Jau nekalbant, kad jis prašo manęs visus epizodus ištrinti iš internetinio kanalo onplay.lt, kurio aš iš viso nevaldau ir nežinau, kam jis priklauso.

Ta proga - šeštadienį pasilikite laiko, pasiruoškite skanios arbatos ir susitepkite sumuštinių. Epizodas bus vertas jūsų laiko. Dešimtys asmenų, kurie supo ir supa Švinių - politikai, pareigūnai, verslininkai, žurnalistai, net teisėjai. Lietuvoje ir užsienyje.

Ir tai ne viskas, kiekvieną savaitę iki švenčių jūsų lauks naujas, labai galingas epizodas. Mes jau ruošiame paklausimus ir reikalausime, kad teismas kviestų liudyti žmones, kurie žino tiesą, bet dėl vienų ar kitų priežasčių vengė ją pasakyti.

Šviniui meluoti įprasta ir jis tai darė ne vienoje byloje, bet nemanau, kad visi jo įtakoje esantys asmenys tikrai ryšis meluoti teisme duodami parodymus ir žinodami, kas gresia už melą. O aš turiu daug galimybių tai įrodyti.

Vos tik išsiųsime atsakymus, toliau judėsime su teisniu procesu, kur oficialiai atstovauju nuo Šviniaus nukentėjusį asmenį.

Mano prašymas tik vienas - nepavarkit nuo žinių apie šį nusikaltėlį. Jam tai padės. Gal toks ir tikslas. Šiandien vyksta tektoninis lūžis, kuris atvers daug žaizdų. Ir daug žmonių nori, kad tai sustotų.

Šiandien yra futbolo diena. Sveikinu! Už futbolą be kriminalo!

Sėdu rašyti atsiliepimo. Kažkaip simboliška, kad Švinių atstovauja ta pati advokatė, kaip ir Artūrą Skardžių - Živilė Gulla (Žygimantas Gedvila foto)".

 

 

Sent from my iPhone

Sidebar placeholder