Aušrinė Armonaitė: tikimės laimėti kuo daugiau

Aušrinė Armonaitė: tikimės laimėti kuo daugiau

Seimo rinkimų antrajame ture balsą iš anksto pirmadienį atidavusi Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė teigia neturinti konkretaus tikslo, kiek papildomų mandatų jos partija tikisi laimėti antrajame ture.

Vis dėlto politikė neslėpė, kad tikisi, jog kuo daugiau Laisvės partijos atstovų laimės.

„Nuotaikos puikios, yra iš ko rinktis. Rinkausi Laisvės partijos kandidatę Brigitą Guobę ir linkiu visiems sėkmės antrame ture“, – pirmadienį po balsavimo žurnalistams sakė A. Armonaitė.

„Turime net dvylika antrų turų, tai labai geras rezultatas. Žinoma, natūraliai norisi kuo daugiau laimėti, o tokio tikslo konkretaus nesame išsikėlę“, – teigė Laisvės partijos pirmininkė.

Vis dėlto A. Armonaitė nenorėjo kalbėti apie galimą koalicijos formavimą.

„Vis dar vyksta rinkimai ir jokios derybos nevyksta. Leiskime jiems pasibaigti“, – pabrėžė A. Armonaitė, pareiškusi, jog tikisi „pakeisti valdžią, kuri valdo Lietuvą per baimę ir skaldymą“.

Kalbėdama apie valdančiųjų „valstiečių“ kampaniją, kuri, ragindama palaikyti juos, sako, kad centro-dešinės kandidatai siekia įteisinti narkotikus ir vienos lyties santuokas, A. Armonaitė teigė, jog taip jiems yra daroma reklama.

„Jie daro mums tam tikrą reklamą, nors, labai apgailestauju, gąsdina ir skaldo žmones. Lietuva to nenusipelnė, mes norime žiūrėti į ateitį, norime optimistinės politikos. Žmonės jau balsavo, jie sako, kad supranta pozityvią žinutę, aš tikiuosi, jog ir toliau tas pasirinkimas bus būtent toks“, – sakė A. Armonaitė.

Antrajame ture dėl Seimo nario mandato varžosi 12 Laisvės partijos kandidatų. Pirmojo Seimo rinkimų turo metu parlamentarų mandatą laimėjo 8 Laisvės partijos kandidatai, partija sulaukė 9,11 proc. rinkėjų palaikymo.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder