Avia Solutions Group ir Klas Jet siūlo pargabenti Italijoje įstrigusius lietuvius

Avia Solutions Group ir Klas Jet siūlo pargabenti Italijoje įstrigusius lietuvius

Avia Solutions Group valdybos narys Ambasadorius Vygaudas Ušackas informavo Užsienio Reikalų Ministeriją apie galimybę pargabenti iš Italijos pargabenti įstrigusius ir namo negalinčius grįžti lietuvius.

Siekdami kuo greočiau ir plačiau išplatinti žinutę, Avia Solutions Groups kreipiasi į visuomenę padėti išplatinti informacją visiems, kam ji gali būti gyvybiškai svarbi.

Šiandien, kovo 13 d.  po užsakomojo skrydžio, KlasJet lėktuvas su 104 verslo klasės vietomis grįš iš Malpensos (Milanas) oro uosto į Kauno oro uostą.

Jei netoliese yra Lietuvos piliečių, jie turėtų nedelsiant isusisiekti su [email protected] klasjet.aero, +370 (656) 07 100  arba [email protected],  dėl galimo jų parskraidinimo į Lietuvą.

Rekomenduojame naudoti šį elektroninį paštą: [email protected], nes jį skaito daugiau žmonių ir užregistruoti žmones skrydžiui galėsime operatyviau.

Labai prašome visų skaitančių šią žinutę pasidalinti ja su savo artimaisiais ir draugais esančiais Italjoje ir visais, kam ši informacija gali būti aktuali.

Šiuo metu skrydis yra numatytas 00.30 val. (laikas gali keistis).

Sidebar placeholder