Buvęs premjeras į Seimą bandys patekti su žaliųjų partija
Buvęs premjeras į Seimą bandys patekti su žaliųjų partija

Buvęs premjeras Algirdas Butkevičius į Seimą kandidatuos su neparlamentinės Lietuvos žaliųjų partijos sąrašu, taip pat savarankiškai kelsis Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje.

„Kaip nepriklausomas dalyvausiu Vilkaviškio rajono apygardoje, noriu susigrąžinti šią apygardą. Taip pat turėjau nemažai kvietimų iš partijų prisijungti kaip nepriklausomam ir dalyvauti jų sąrašuose, pasirinkau Lietuvos žaliųjų partiją“, – BNS sakė A. Butkevičius.

Lietuvos žaliųjų partiją A. Butkevičius sako pasirinkęs, nes „Lietuvos laukia didžiuliai iššūkiai, susiję su klimato kaita, ekonomika, viešaisiais finansais“.

Tačiau tapti partijos nariu A. Butkevičius teigė kol kas neplanuojantis.

Buvęs Lietuvos socialdemokratų partijos lyderis A. Butkevičius vedė partiją per 2016 metų Seimo rinkimus, tačiau po nesėkmingo pasirodymo nebesiekė būti perrinktas pirmininku.

Vėliau daliai partiečių sukilus prieš socialdemokratų vadovybės sprendimą palikti valdančiąją koaliciją, su grupe frakcijos narių A. Butkevičius pasitraukė iš partijos, tačiau prie naujai įkurtos Socialdemokratų darbo partijos neprisidėjo.

Šiuo metu Seime jis priklauso Mišriai Seimo narių grupei.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder